reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Prócz wózka nie mam nic. Ale z zakupami się wstrzymuje [emoji4][emoji4] no i jak byłaby dziewczynka myślę czy nie sprzedać wózka i kupić coś bardziej dziewczecego [emoji28]
A jaki masz wozek ? Ja mialam 3w1 i nie bylam do konca zadowolona. Ze spacerowki bylam baaardzo zadowolona ale sprzedalam bo planuje kupic spacerowke z opcja wlozenia gondoli ;) fotelik tez planuje inny - rozkładany.

Ja tez na razie nie kupuje nic. Dopiero może po polowkowych :)
 
reklama
Ja wszystko sprzedalam/ oddałam. Na szczęście u brata jest dzidzius i wózek oraz fotelik będzie od nich. Trochę ubranek ( zależy od płci) A resztę kupię. Nie chce znowu się zagracić więc tylko to co niezbędne :)
Ja tez zostawilam tylko to co mi sie sprawdzilo i z czego bylam zadowolona. Reszte sprzedalam bądź oddalam koleżankom :)
 
Dziwcznyny nie wiem co się dzieje ustały mi mdłości od 3 dni .
Kochana mam to samo -ustaly wszystkie dolegliwosci oprocz sennosci i wieczornego bolu piersi i zaczynac popadac w panike a wizyta jutro na 11:20. Ostatnio ciaza byla mlodsza z usg 5t+6 a OM 13.08. Wyniki wszystkie porobione. Trzeba czekac nie ma co wariowac ale niepokoj jest
 
Ja tez zostawilam tylko to co mi sie sprawdzilo i z czego bylam zadowolona. Reszte sprzedalam bądź oddalam koleżankom :)
Ja ubranka po swoim synu oddalam siostrze. Wiec dla chlopczyka sa. Dla corci tez bo siotra ma i dziewczynke. Wozek pewnie tez od niej i nosidelko. Jesli nie zawsze mozna od kogis odkupic.Łozeczko mam. Fotelik tez.
 
Czesc dziewczyny. Popołudniu jadę na betę. W sobote powtórka. Ja się nastawiam na zabieg. Bo wiem, że będzie spadać. Niby mdli, niby piersi bolą. Ale przy pustym jaju objawy też się utrzymuja.
Nadzieja umiera ostatnia i mam nadzieje, że u Ciebie jeszcze nie wszystko stracone. Ktory masz tydzien wedle OM? Jak bylam w szpitalu to lezalam z dziewczyna, która miala mały przyrost bety i dopiero 8+5 zobaczyla serduszko. A w zasadzie to 2,bo blizniaki [emoji16]takze pocieszam sie,ze u Was tez tak bedzie.
 
A jaki masz wozek ? Ja mialam 3w1 i nie bylam do konca zadowolona. Ze spacerowki bylam baaardzo zadowolona ale sprzedalam bo planuje kupic spacerowke z opcja wlozenia gondoli ;) fotelik tez planuje inny - rozkładany.

Ja tez na razie nie kupuje nic. Dopiero może po polowkowych :)
Też miałam 3w1 i nie do końca byłam zadowolona. Strasznie ciężki był ten wózek z tego co pamiętam i miałam problem go samej sobie znieść z mieszkania na dół. Teraz myślałam by sprzedać ten i tak samo jak Ty, spacerowke z możliwościa włożenia gondoli. Ciężki wybór... [emoji23] co do kupowania wyprawki, wiem już teraz że większość rzeczy które nakupowalam było niepotrzebne :/ teraz będę robic wyprawkę oszczędniej, jeśli chodzi o ciuchy po kilka rzeczy i wystarczy a w pierwszej ciazy narobilam zakupów jak dla bliźniaków a koniec końców wszystko oddałam [emoji848]
 
Dzisiaj chyba skoczę do Biedry, może wyhaczę jeszcze tą poduchę ciążową

Dziewczyny... gin wczoraj dał mi „skierowanie” na badania w I trymestrze. Rozumiem, że chodząc prywatnie to badania tez muszę robić prywatnie czyli za nie płacić. A to wyjdzie ok. 270 zł. Co zrobić żeby nie płacić? Mam dodatkowe ubezpieczenie w pracy ale mój pakiet nie obejmuje tych badań. Na NFZ miałabym je za darmo?
Tak na NFZ zupelnie za darmo sa wszystkie badania.
 
reklama
Ja mam chyba z 50 pieluszek. W pierwszej ciąży troche kupilam, duzo tez dostalam a prawie nie byly mi potrzebne ;) syn w ogole nie ulewal więc praktycznie tylko kilka mi bylo potrzebnych ;)


Ogólnie to dziewczyny ktore maja juz dzieci- macie wszystko po swoich dzieciach czy musicie kupować ? Ja zostawilam większość rzeczy: najładniejsze ubranka i cala reszte. Jedynie wózek i fotelik sprzedalam. No i jak będzie dziewczynka to bede musiała prawie wszystko kupic [emoji23]
To u mnie na odwrot. Jak bedzie chlopak to bede musiala prawie wszystko kupic. Ale na razie nie nastawiam sie na wielkie zakupowe szalenstwo. W 1 ciazy tez tak mialam,zaczelam kompletowac wyprawke jakos koniec 7,poczatek 8 miesiaca.
 
Do góry