reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Byłam na wizycie... co za przeżycie [emoji4]

Dzidzia wymierzona na 9t0d, serducho bije książkowo, dostałam skierowania na badani, następna wizyta za miesiąc. Tak się cieszę, że wszystko jest dobrze!

Adjustments.JPG
 
A ja mam dzis dzien slaby, nie dosc, ze zmeczona, jakos mi niedobrze to jeszcze tak mi sie chce spac w pracy, ze ledwo siedze...
Ja też dzisiaj w kiepskiej formie. Ogród ogarniam na raty :(

Byłam na wizycie... co za przeżycie [emoji4]

Dzidzia wymierzona na 9t0d, serducho bije książkowo, dostałam skierowania na badani, następna wizyta za miesiąc. Tak się cieszę, że wszystko jest dobrze!

Zobacz załącznik 1031940
Cieszę się, że wszystko dobrze. Ja wczoraj miałam wizytę i u mnie 8t3d. Następna wizyta za 3tyg a za 4tyg prenatalne :)
 
Byłam na wizycie... co za przeżycie [emoji4]

Dzidzia wymierzona na 9t0d, serducho bije książkowo, dostałam skierowania na badani, następna wizyta za miesiąc. Tak się cieszę, że wszystko jest dobrze!

Zobacz załącznik 1031940
Widzę że ten sam tydzień i ta sama data porodu. Gratulacje [emoji3531][emoji3531][emoji4][emoji4]
 
reklama
Oj nie zazdroszczę. U mnie dwójka w domu (6i4 lata) i na szczęście mogę się przy nich zdrzemnac.. :)
A nie śpi już w dzień Twój 2 latek?
Zazdroszcze. Ja w 1 ciazy codziennie spałam po pracy. Budziłam sie na kolację po czym kladlam sie znowu spać.
Teraz nie mam jak bo po pracy mam dwulatka na glowie a maz dopiero wieczorami wraca ... a chetnie bym sie zdrzemnęła
 
Do góry