reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

U mnie zle. Pecherzyk urosl przez ostatnie dwa tygodnie tylko odrobinę. Brak zarodka. Mam 7+3 więc wiem, co powinnam dziś zobaczyc. Mam zrobić betę i powtórzyć. I jeśli będzie spadać, a wiem, że będzie, to czeka mnie zabieg. Co najlepsze czuje się nadal bardzo ciążowo...

Ojej. Przykro mi. Trzymaj się [emoji853]
 
reklama
Ja latalam w pierwszej ciazy. Lecialam w 6tc i wracalam w 7tc
W tej ciazy nie swiadomie leciala 2 krotnie poczym po wakacjach okazało sie ze sie dzidziuś na gape przeleciał [emoji23][emoji23][emoji23]Ja z synem mialam zywa krew i wszystko bylo ok takze glowa do góry [emoji6]

Oh jak tak czytam ze wy byscie co tydzień biegaly to co byscie zrobily w moim przypadku gdzie ja 8tc i 3d a dzidzi jeszcze nie widzialam i zobacze dopiero 6.11. Najbliższy polski gabinet ginekologiczny z USG 2h jazdy autem ode mnie.

Ja dzis slabo z jedzeniem. Zjadlam jednego banana, 2 kromeczki z miodem i sandwicha w pracy i tyle. Obiad na dole a ja sie przekonac do niego nie moge a czuje ze jestem strasznie glodna [emoji57] chyba musze sie ruszyc i cos zjesc ale najpierw siersciucha naszego na spacer wyprowadze.

No ja w sumie tez już w ciąży latałam ale takiej wczesnej bardzo (zanim wiedziałam, jakoś w 3-4 tygodniu)
Poza tym można latać o ile nie ma przeciwwskazań wiec się wole upewnić, ze u mnie nie ma ;)
 
U mnie zle. Pecherzyk urosl przez ostatnie dwa tygodnie tylko odrobinę. Brak zarodka. Mam 7+3 więc wiem, co powinnam dziś zobaczyc. Mam zrobić betę i powtórzyć. I jeśli będzie spadać, a wiem, że będzie, to czeka mnie zabieg. Co najlepsze czuje się nadal bardzo ciążowo...

Ojej, u mnie się nie odświeżyło i nie zobaczyłam.
Bardzo mi przykro.
 
U mnie zle. Pecherzyk urosl przez ostatnie dwa tygodnie tylko odrobinę. Brak zarodka. Mam 7+3 więc wiem, co powinnam dziś zobaczyc. Mam zrobić betę i powtórzyć. I jeśli będzie spadać, a wiem, że będzie, to czeka mnie zabieg. Co najlepsze czuje się nadal bardzo ciążowo...
Kochana przykro mi bardzo sciskam cie mocno
 
U mnie zle. Pecherzyk urosl przez ostatnie dwa tygodnie tylko odrobinę. Brak zarodka. Mam 7+3 więc wiem, co powinnam dziś zobaczyc. Mam zrobić betę i powtórzyć. I jeśli będzie spadać, a wiem, że będzie, to czeka mnie zabieg. Co najlepsze czuje się nadal bardzo ciążowo...
Tak bardzo mi przykro ;( Może jeszcze nie wszystko stracone, może ciąża jest wcześniejsza? Trzymam kciuki i koniecznie pisz do nas! Jesteśmy z Tobą :*
 
U mnie zle. Pecherzyk urosl przez ostatnie dwa tygodnie tylko odrobinę. Brak zarodka. Mam 7+3 więc wiem, co powinnam dziś zobaczyc. Mam zrobić betę i powtórzyć. I jeśli będzie spadać, a wiem, że będzie, to czeka mnie zabieg. Co najlepsze czuje się nadal bardzo ciążowo...

Cholera… Jak ja nie chciałam tego słyszeć(złych wieści ).
Nawet nie wiem słońce co ja mam ci napisać.
 
reklama
Do góry