reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Kuzwa.... w środę mam usg tj. 13.11. W klinice położna mówi ze, najlepiej abym biochemię zrobiła 7.11 i na 12 będzie wynik który wysyłają do lekarza (lekarz jest w innym miescie).

Pisze do diagnostyki, a oni mi odpisuje ze na badanie czeka się 6 dni roboczych.
Jak mnie uruchamia takie wprowadzanie w błąd i niemożność załatwienia prostej sprawy :/

Jejciu dziwne. Ja wynik miałam w 3 dni. Robiłam w ALABie
 
reklama
Pochwal się jak skonczy! Uwielbiam wszystko co zwiazane z urzadzaniem, sami niedawno skonczylismy [emoji5] Teraz moglabym tylko kupowac rozne pierdołki typu poduszki, swieczki itp [emoji14]

Ja też.. W któryms miesiącu sprawdziłam ile wydałam na takie rzeczy i kopara w dół... [emoji33][emoji23]
 
Takie końcowe etapy też lubię, my na wiosnę ruszamy z remontem, burzenie ścian i stawianie nowej, zrywanie blazerii, nowa instalacja, regipsy, wylewki. Nie wiem jak przeżyje w tym huku i balaganie.

Ja kocham remonty i jak sie cos dzieje. My kupilismy mieszkanie w stanie deweloperskim wiec wyburzanie scian i zrywanie np płytek nas ominelo. Fakt, kłotni z partnerem było duzo, to byl nasz czas na przetrwanie :p Jak juz przezylismy urzadzanie mieszkania to chyba tylko budowa domu moglaby nas rozłaczyc [emoji16][emoji16]
 
Opowiem na watku prywatnym kochana. To chodzi o sprawy A raczej życie osobiste.

O jezu... to mnie teraz zmartwiłaś.
Jak tylko mogę, służę wsparciem i dobrym słowem (jak będę w stanie).
Napewno wiele z nas tutaj ma ciężkie historie, więc wierzę że wspólnie będziemy w stanie ci jakoś pomóc.
Odpoczywaj kochana i myśl o dzidzi!
 
Ostatnia edycja:
Jejciu dziwne. Ja wynik miałam w 3 dni. Robiłam w ALABie

Cholera… Alab też tutaj mam i myślę że mogłam tutaj zrobić.
Wiesz jak do sześciu dni to może będę miała wynik w trzecim dniu ale wątpię. Też nie wiem czy w sobotę Diagnostyka pracuje.

Jakbym miała ten wynik to w środę miałabym już usg i pełny opis bez czekania.
I tak we wtorek zadzwonię do tej kliniki poproszę o wyjaśnienie bo pani mnie zapewniała że na 100%.
Do wtorku jeszcze troszkę czasu więc…
 
Wczoraj prawie nie zaglądałam i ledwo doczytałam, ale Wy duzo piszecie!!
O porodach wolę sie nie wypowiadać na razie, może jak wszystkie juz urodzą? Po co straszyć :no:
 
Ja znowu odpoczywam - cholipcia za dużo mam okien w mieszkaniu! Masakra jakaś ... łącznie 6 podwójnych dużych, 3 balkonowe te szersze, i 2 ogromne - ściany (jadalnia jest cała ze szkła)... pięknie to wygląda ale do sprzątania... 😨

Co do urządzania ja też to uwielbiam. 🤪 W mieszkaniu panuje styl glamour i trochę skandynawski; myśle, że udało mi się to fajnie połączyć, wszystkim się podoba 🙂
 
reklama
Ja znowu odpoczywam - cholipcia za dużo mam okien w mieszkaniu! Masakra jakaś ... łącznie 6 podwójnych dużych, 3 balkonowe te szersze, i 2 ogromne - ściany (jadalnia jest cała ze szkła)... pięknie to wygląda ale do sprzątania... 😨

Co do urządzania ja też to uwielbiam. 🤪 W mieszkaniu panuje styl glamour i trochę skandynawski; myśle, że udało mi się to fajnie połączyć, wszystkim się podoba 🙂
Zazdroszczę wam tego urządzania. U mnie dwa pokoje, milion ludzi, kotów, papug i wszechobecny bałagan bo mam męża zbieracza, który niczego nie wyrzuca :( Jak już się wyprowadzimy (oby!) do tego domu, na który wciąż czekamy to będę już pewnie w końcówce ciąży i też nic już nie zrobię :(
 
Do góry