reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Niestety nie i to akurat się nie zmieni, ale nie poddam się. Za długo czekałam na maleństwo i wychodzi że tylko ja czekałam i pragnęłam szczerze. Dziękuję za miłe słowa [emoji173]

Moni, nie byłam na Forum aktywna przez dwa dni. Co się dzieje u ciebie? Kojarzysz że byłaś na usg i wszystko było super.
 
Witam dziewczyny, ja dzis zaszalalam i dopiero wstalam [emoji5] Czas na sobotnie porządki!
Milego dnia!

Ja też jeszcze siedzę w piżamie i nawet nie wiem czy czy z niej dzisiaj wyjdę…;))))
Mąż pojechał po zakupy, a jak wróci to będzie kończył kuchnię bo zamówiliśmy mebelek. Uwielbiam wszelkie zmiany które dotyczą mieszkania!
 
Ja też jeszcze siedzę w piżamie i nawet nie wiem czy czy z niej dzisiaj wyjdę…;))))
Mąż pojechał po zakupy, a jak wróci to będzie kończył kuchnię bo zamówiliśmy mebelek. Uwielbiam wszelkie zmiany które dotyczą mieszkania!

Pochwal się jak skonczy! Uwielbiam wszystko co zwiazane z urzadzaniem, sami niedawno skonczylismy [emoji5] Teraz moglabym tylko kupowac rozne pierdołki typu poduszki, swieczki itp :p
 
Ja też nadal w piżamie. Syn mi dał pospać bo wstał dopiero przed 8...

Mój mąż w pracy, zwykle idę w soboty z synem rano na zakupy ale dziś tak leje że nie chce mi się z domu wychodzić, a autem nie lubie jeździć z synem na zakupy więc zrobilam owsianke, na obiad też costam mam więc jakoś wytrzymamy do powrotu meza:p
 
Jej ale naskrobalyscie:) no nic z seriali ostatnio to 13 powodów oglądam. Taki dla młodzieży ale lepiej żeby jednak młodzież nie oglądała prędzej rodzice. Ciagle słychać o nekaniach w szkole i samobójstwach wsrod młodzieży. Na nic cięższego nie mam ochoty bo mniej więcej w połowie przysypiam:) co do porodów to ja po cc i nie ma o czym pisać:/ natomiast dziś byłam z synem u alergologa i się okazało ze ma mocna alergie na pyłki. Miewał krwotoki z nosa chodziliśmy po laryngologach a pediatra stwierdzil ze krwotoki nie są związane z alergia. A jednak. No i ma dwie kurzajki na stopach, trenuje pływanie wiec pewnie na basenie coś mu się przyplątało. No i tym sposobem leków mamy od groma:/
Na kurzajki polecam brodacid taki płyn do smarowania , coś jak lakier bezbarwny. Latem wyleczyłam tym kurzajkę na stopie synowi.
 
Ja też :)
plus podcasty kryminalne, bo seriale o zbrodniach i książki to stanowczo za mało :) niekiedy mąż patrzy na mnie i mówi że się czuje mało komfortowo [emoji14]

Dzień dobry :)
Obudził mnie zapach gazu.. Tyle że nikt nie czuł tylko ja, aż mnie w nosie gryzlo. Nie wiem co to, bo nie śmierdzi. Ale w panice wyrwalam do kuchni, sprawdzić kuchenkę i po otwierałam okna. Trochę dzieci wystraszylam, ale dała bym sobie rękę obciąć że cuchnie wry :/
O nie , ja odkąd jest dziecko mam czujnik w domu, kosztuje 100 zl , a może życie uratować, tak samo mieszkamy na 2 piętrze i mam taką drabinke linowa jakby był pozar zeby moc uciec przez okno , teraz tyle tego się slyszy, dla niektórych to zabawne ze mam drabinke w domu , ale kiedyś moze uratować zycie.
 
reklama
Pochwal się jak skonczy! Uwielbiam wszystko co zwiazane z urzadzaniem, sami niedawno skonczylismy [emoji5] Teraz moglabym tylko kupowac rozne pierdołki typu poduszki, swieczki itp :p
Takie końcowe etapy też lubię, my na wiosnę ruszamy z remontem, burzenie ścian i stawianie nowej, zrywanie blazerii, nowa instalacja, regipsy, wylewki. Nie wiem jak przeżyje w tym huku i balaganie.
 
Do góry