reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Na tych usg jak oni badają, ruszają pokrętłami i jeszcze miny do ekranu robią to zawału można dostać. Mi wczoraj robił 30 min i dopiero zaczął mówić po A ja z nerwów prawie padłam !
Ja teraz jadę to takiego od prenatalnych co podobno wszystko dokładnie tłumaczy, więc trzymajcie mocno kciuki , mam nadzieję ,że w końcu będę mamą ;)
 
reklama
Jak jest przodem do głowicy usg to spoko wszytko zmierzy , ale jak się obroci pupa juz ciężko zmierzyć. Najlepiej jak leży sobie na pleckach;)
To co zrobić żeby leżało na plecach?? Wezme jakiegoś batona na wszelki wypadek jakby miało zamiar się tyłkiem do nas odwrócić:) ostatnio strasznie się wiercilo i lekarz nie omieszkał o tym wspomnieć ze fikołki robi.
 
Jak jest przodem do głowicy usg to spoko wszytko zmierzy , ale jak się obroci pupa juz ciężko zmierzyć. Najlepiej jak leży sobie na pleckach;)

No dokładnie. Mój gin miał trochę wtedy problem. Uciskał, wirował czy nie wiadomo co mi robił głowica po tym brzuchu żeby dzidzia się obróciła, to bardzo ciężko współpracowała i naprawdę nie chciała tego zrobić 😂 i badanie było trochę utrudnione
 
reklama
To co zrobić żeby leżało na plecach?? Wezme jakiegoś batona na wszelki wypadek jakby miało zamiar się tyłkiem do nas odwrócić:) ostatnio strasznie się wiercilo i lekarz nie omieszkał o tym wspomnieć ze fikołki robi.
Np. To co mi kazal lekarz pupa do gory i kolysac biodrami na prawo i lewo, albo wstac i skakac zeby obudzić malucha, ale nie wszystkie dzieci są takie leniwe. Lekarz na Ciebie głowica tak na dziecko zeby się obrocilo tak jak trzeba :)
 
Do góry