reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dziękuje [emoji8]

O kurczę..i co Twoja mama na to?
Mój P też mnie czasem straszy,że pojedzie do urzędu i da takie imię jak jemu się podoba :D
W szpitalu powiedział, że jest Magdalena, dopiero po 3 dniach jak dziewczyny wróciły do domu, przyznał się, że się pomylił :D
Mama była wściekła. Ale imię ostatecznie zostało.
W ogóle w domu Arleta, Kinga, Wioletta.. Zaszaleli z imionami :/
 
Oj dziewczyny, ja właśnie wróciłam z pogotowia. Koło 18 poszłam na siusiu i zobaczyłam żywa krew na papierze, możecie sobie wyobrazić... szybko na pogotowie, ale ode mnie do szpitala jest 45 samochodem. Dzięki Bogu z dzidzia wszystko ok. Mam nisko umieszczone łożysko które prawie zachodzi na szyjkę i stad może się pojawiać taka żywa krew. Mam zalecenie dalej kontynuować Duphaston i odpoczynek: leżenie i dalej leżenie i czekać aż łożysko się podniesie. Ale się najadłam strachu...
ojej to niezle strachu sie najadlas, dobrze, ze wszystko ok, odpoczywaj Kochana
 
A Gniewko jako Gniewko? Bo ja kiedyś widziałam ze Gniewko do Dobiegniew lub Gniewomir - i tu sprawa się sypneła :/ mąż się nie zgodził.. a urodziła się córcia ;)
Co do wypłaty to mam nadzieje ze szybko się wyjaśni, ja byłam pewna znów ze dostanę sama podstawę a dostałam tyle więcej co Ty mniej.. średnia z 3 miesięcy i jakoś mniej potrąceń - nie znam się ale co, jak dają to biorę ;)

Co do Gniewka to sama nie wiem bo może być Gniewomir lub jeszcze Gniewosz :p zostawię to mojemu :p to jego pomysł niech decyduje w razie czego haha. Ja i tak będę wołać Gniewko :p Ale wstępnie jest laska więc może będzie Julka jednak :p

Co do wypłaty.. No ja pracowałam na podwyżkę kilka dobrych miesięcy... I bum.. Jak ją dostałam zaszłam w ciążę :p ale na szczęście płaci mi mój pracodawca więc nie wylicza średniej tylko płaci 100% :p co nie zmienia faktu, że ta firma to jest śmiech na sali. Znowu zmienili kadrową i ona się machnęła.. Tylko zastanawiam się jak można machnąć się o 1200 zł? :o
 
Była taka sytuacja na Śląska ze ojciec szedł syna zapisać i miał być Szymon ale nie mógł sobie przypomnieć i zapisał Myszon :)
Hahaha mój partner jak się urodził to rodzice nie mieli wybranego imienia.. I jak ojciec poszedł go zapisać to stwierdził, że da mu takie imię, które na pewno spodoba się jego żonie (czyli mamie dziecka) więc dał... Uwaga.... Swoje imię :p niestety w trakcie życia imię samo się wyklarowało i nie jest to to, które widnieje w papierach... Więc mój facet ma dwa imiona w papierach, a używa trzeciego, które nigdzie nie widnieje :p masakra :p
 
Była taka sytuacja na Śląska ze ojciec szedł syna zapisać i miał być Szymon ale nie mógł sobie przypomnieć i zapisał Myszon :)
Jeny a wogole jest takie imię myszon? Współczuję matce haha
Ja jestem rocznik 82, miałam w klasie kilka powtarzanych imion, Agnieszka, Katarzyna, Anna, Paulina, Małgorzata. Dzieciom wybierając imiona patrzyłam żeby nie były bardzo popularne bo fajniej być jednym jedynym w klasie. U córki jest 3 Jakubow, wymyślają im przezwiska żeby się nie mylić.
 
reklama
Ja też na nogach od 6. Mam taki 3,5 letni budzik, skuteczny w 100%, punktualny do bólu. Ale przynajmniej do pracy nie zaśpię...


W gronie moich znajomych jest mnóstwo Alicji, od kilku lat jest w 1dziesiątce:
  1. Zuzanna - to imię otrzymało 8866 dziewczynek
  2. Julia - 8468
  3. Maja - 8033
  4. Zofia - 7928
  5. Hanna - 7723
  6. Lena - 7650
  7. Alicja - 5759
  8. Maria - 5442
  9. Amelia - 5310
  10. Oliwia - 5058
Wystrzegam się tych imion jak ognia bo jak się urodziłam rodzice nie mieli pomyslu i pomyśleli że Paulina jest teraz popularne, niech będzie Paulina. Całą szkołę nieznosiłam tego imienia, w pracy trafiłam między dużo starszych i znów moje imię jest manifestem mojego rocznika, wszyscy wiedzą że jestem najmłodsza z najmłodszych. Ba! Ich córki mają na imię Paulina "bo to takie popularne imie było pod koniec lat '80", brrr
ale teraz nie jest takie popularne, ja mam Magdalena i lubie to imie :-) napisalam ze Kacper i Ala to wybory dzieci, ktorych sie trzymaja, ja nie wiem jak bym nazwala, co pasuje do Michal i Ania, kiedys podobala mi sie Karolina ale dlugie, Nadia, ale maz mowi, ze ruskie, nie wiem, jak sie dowiem na 100% to bedziemy myslec :-)
 
Do góry