reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

A powiedzcie mi dziewczyny czy to bulgotanie, pękanie baniek czy przelewanie czujecie w całym brzuchu?- ja czuje tylko z prawej strony.Z tej samej strony zawsze bolał mnie jajnik w czasie owulacji czy ciągnęło mnie najbardziej w pierwszych tygodniach ciąży .
 
reklama
@AnnaDd88 ja w 1 trym co kilka dni mialam spokoj ale tak to bol macicy jajnika brzucha jelit... zawsze sie cos znalazlo a teraz cisza. Czasami faktycznie mnie pobolewa brzuch ale nie az tak zebym uwazala to za cos nienormalnego:-) dzis 14+6 wg om. Wg usg dzieciatko starsze o 5 dni.9

@Night&Day co do tych okien to widze ze to niczym pierwsza potrzeba ostatnio:-) hehe a co do bulgotania w brzuchu to ja wlasciwie nie czuje albo nie wiem ze to to bo porownania nie mam ale fakt jest taki ze z prawej strony macicy moja Kluseczka sie umiejscowila tak jak zawsze mialam bole prawego jajnika. Moze to jakas taka regula?:)
 
A powiedzcie mi dziewczyny czy to bulgotanie, pękanie baniek czy przelewanie czujecie w całym brzuchu?- ja czuje tylko z prawej strony.Z tej samej strony zawsze bolał mnie jajnik w czasie owulacji czy ciągnęło mnie najbardziej w pierwszych tygodniach ciąży .
Mi się wydaje, że u mnie bardziej z lewej strony, czyli z tej gdzie częściej mi się zdarzały bóle owulacyjne, ale też często idealnie pośrodku. Zależy chyba trochę od tego na którym boku akurat się położę.
 
@AnnaDd88 ja w 1 trym co kilka dni mialam spokoj ale tak to bol macicy jajnika brzucha jelit... zawsze sie cos znalazlo a teraz cisza. Czasami faktycznie mnie pobolewa brzuch ale nie az tak zebym uwazala to za cos nienormalnego:-) dzis 14+6 wg om. Wg usg dzieciatko starsze o 5 dni.9

@Night&Day co do tych okien to widze ze to niczym pierwsza potrzeba ostatnio:-) hehe a co do bulgotania w brzuchu to ja wlasciwie nie czuje albo nie wiem ze to to bo porownania nie mam ale fakt jest taki ze z prawej strony macicy moja Kluseczka sie umiejscowila tak jak zawsze mialam bole prawego jajnika. Moze to jakas taka regula?:)

Moze poczekam do konca tyg:) na jakies kłujace oznaki :) . a powiedzcie dziewczyny szczepiła sie ktoraś teraz na grype:)?
 
Sechmet, ja pracuje wciąż ale od ponad 2 tygodni mam zwolnienie na 50% bo nie wytrzymuje z powodu bólu pleców. Chciałabym conajmniej do końca grudnia jeszcze być w pracy a potem już daje sobie czas na odpoczynek.
 
Moze poczekam do konca tyg:) na jakies kłujace oznaki :) . a powiedzcie dziewczyny szczepiła sie ktoraś teraz na grype:)?

Mi oferują szczepienia w 20 tyg.. A raczej namawiają bardzo na nie.
O ile na krztusiec się zaszczepię to sama nie wiem co z tą grypą..
Wolałabym nie ale jak tylko wspomniałam lekarzowi to prawie na mnie krzyknęła, jakbym chciała komuś zrobić krzywdę
A widzę po swoim, w zeszłym roku on się zaszczepił (ja nie) I 2 tygodnie chorował .
 
Ja sie przeciwko grypie nie szczepie i tak jak ma mnie zlapac to zlapie i na pewno bedzie to juz zmutowane grypsko i wcale nie to na ktore sie szczepilam.

@Sechmet a krztusiec to cos popularnego? Przyznam ze pierwszy raz spotykam sie z taka szczepionka i nic nie wiem na jej temat.
 
@AnnaDd88 Ja się nigdy w życiu na grypę nie szczepiłam i jakoś też mnie nigdy grypska żadne nie łapały. Jak już to miewałam jakieś krótkie, lekkie przeziębienia, a gorączka, że 38 stopni to ostatni raz za dzieciaka miałam (poza zapaleniem oskrzeli kilka lat temu). U mnie w pracy we wrześniu zawsze jest puszczana lista osób chętnych do szczepienia na grypę i zawsze jakoś po krótkim czasie parę osób znika wtedy na L4 :D
 
reklama
@gooskaw
Tutaj jest to standardowa szczepionka dla kobiet w ciąży jako, że krzytusiec potrafi doprowadzić do hospitalizacji a nawet do śmierci niemowląt (i nie tylko).
Czytałam na tym o tej chorobie i zdecydowanie będę się szczepic
 
Do góry