reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Dziewczyny jeszcze ksiezna Megan dolaczy do majowek heheh.

Ja dzis wieczorem wizyta, czy ktos tez moze oczekuje?

Co do dzieci w zlobku, przedszkolu, moj maly musial isc do zlobka w wieku 1,5 roczku, stopniowo go przyzwyczajalam po pare godzinek, oswajal sie okolo 2 tygodni, potem juz z pozegnaniem nie bylo problemu i wychodzic zawsze rozradowany.
A i jeszcze wbrew wszystkim stereotypom, ze dziecku dzieje sie krzywda jak idzie do zlobka- ja akurat nie mialam innej opcji typy babcia itd, a do pracy wrocic musialam, Kacper pieknie sie rozwijal i byl szczesliwy wsrod dzieci.
He he, ciekawe na kiedy ma termin, ale jak już ogłosili, to myślę że jest bardziej zaawansowana, więc obstawiam raczej koniec marca, początek kwietnia
 
reklama
Dziewczyny jeszcze ksiezna Megan dolaczy do majowek heheh.

Ja dzis wieczorem wizyta, czy ktos tez moze oczekuje?

Co do dzieci w zlobku, przedszkolu, moj maly musial isc do zlobka w wieku 1,5 roczku, stopniowo go przyzwyczajalam po pare godzinek, oswajal sie okolo 2 tygodni, potem juz z pozegnaniem nie bylo problemu i wychodzic zawsze rozradowany.
A i jeszcze wbrew wszystkim stereotypom, ze dziecku dzieje sie krzywda jak idzie do zlobka- ja akurat nie mialam innej opcji typy babcia itd, a do pracy wrocic musialam, Kacper pieknie sie rozwijal i byl szczesliwy wsrod dzieci.
Ja dopiero 26.10, ale trzymam kciuki za twoją wizytę i czekam na dobre wieści
 
Dziewczyny jeszcze ksiezna Megan dolaczy do majowek heheh.

Ja dzis wieczorem wizyta, czy ktos tez moze oczekuje?

Co do dzieci w zlobku, przedszkolu, moj maly musial isc do zlobka w wieku 1,5 roczku, stopniowo go przyzwyczajalam po pare godzinek, oswajal sie okolo 2 tygodni, potem juz z pozegnaniem nie bylo problemu i wychodzic zawsze rozradowany.
A i jeszcze wbrew wszystkim stereotypom, ze dziecku dzieje sie krzywda jak idzie do zlobka- ja akurat nie mialam innej opcji typy babcia itd, a do pracy wrocic musialam, Kacper pieknie sie rozwijal i byl szczesliwy wsrod dzieci.
Ja juz po wizycie:-) dzis sie Klusek rusza jak szalony, serduszko ladnie bije. Jestem troszke spokojniejsza chociaz dzis mnie brzuch ćmi i czasami boli caly dzien. A jak u Ciebie? :-)
 
Mam problem. Moja gin sama stwierdziła ze mam infekcje, a dzis poszlam do apteki zrealizowac recepte ktora mi dala i co? To jakis krem nawilżający przy problemach z suchoscia pochwy, probiotyk. Wtf? nie wiem co mam teraz zrobic. Do swojego w pl pojde dopiero 31/10 to jeszcze ponad dwa tyg [emoji19]
 
Cześć dziewczyny :) temat przedszkoli dziś, mój Wiki bardzo szybko się zaaklimatyzował i widzę ze lubi przedszkole :) a ja czekam sobie właśnie w kolejce dla odmiany u ortodonty :) już prawie 3 lata się mecze, mam nadzieje ze jak pojawi się dzidziuś już będę mieć proste ząbki :)
 
reklama
Czy ja sobie mogę ponarzekać? Gdzieś od piątku ciągle mnie coś żołądek naparza, aż mdli ... przez cały dzień :( Nie wymiotuję ale ciągle się czuję taka otumaniona ... jak żyć? ;( Koniec narzekania ;)
 
Do góry