reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

z jednej strony zazdroszczę Glorii, bo fajnie by było mieć w domu znowu takie maleństwo.. ale ja chyba nie czuję się jeszcze gotowa na drugie dziecko. :-):-):-)
.
Ja tez bym chciala ale najpierw musze sie wyspac:tak:tak z miesiac nie budzac sie i wtedy ok:-D:-D:-D

Migotka nie stresuj sie kobieto:sorry2:jeszcze nie raz zdarzy sie taki upadek:baffled:wiem ze to bylo niebezpieczne ale nieuniknione sa takie sytuacje:no:pamietam jak moj brat mial 4 lata i wlecial u sasiadow pod maszyne bo wpadla mu tam pilka.nagle sasiad biegni z nim,krew sie z boku glowy leje:szok::szok::szok:rozcial sobie nad skronia:baffled::baffled::baffled:zdzylam tylko przylozyc mu mokra sierke i kazalm trzymac i bach,zemdlalam:baffled::baffled::baffled::sorry2:obudzil mnie jego placz:baffled:mial dosc mocno rozdarte,powinnam z nim jechac na pogotowie ale bylam sama i nie wiedzialam co robic:confused:ma blizne:baffled:ja tez mam na czole,przewrocilam sie na rog schodow betonowych:baffled:u na sto rodzinne chyba,byklismy nadpobudliwi:-D:-D:-D:sorry2:

Witam sie wogole:-)
U nas piekna pogoda,slonce swieci:tak:zaraz Konradkowi dam zupala i idziemy na spacer:tak::tak:posprzatalam juz domek,zostaly tylko podlogoi ale to juz na wieczor:-)na obiad dzis ogorkowa;-)2 tyg zupy nie jadlam:baffled:
Acha noc do d..y znow budzenie ale juz od 22ej sie zaczelo:no::no::no:nie mam juz sily na te nocki:baffled:
oki lece milego dnia i weekendu zycze;-)
 
reklama
Nie ma nikogo...

ja siedze w domu moze za pol godzinki dgodzineke wyjdziemy bo u nas ladnie slonecznie ale wietrznie..:-p:-p

a wlasnie dzis rano nie slyszalam jak maly wstal obudzil sie przekrecil i chcial zejsc z luzka obudzil mnie jego upadek i pisk... zlecial na glowe i jeszcze uderzyl czolem o kant szafy:angry::angry::angry: serce mi stanelo na chwile... szok a teraz ma juz siwego guza nad okiem:baffled::baffled::baffled:
 
Witam.U mnie slonko bylo ale sie zmylo i wieje ,w koncu nie zdaylam wyjsc na spacer.Teraz to juz mi sie nie chce.
Kamilko trzymaj sie i ucaluj Adasia w kuku.Biedaczek....
Kwiateczek i jak z wami spi to tez tak sie budzi w nocy Konradek?

Jak ja sie ciesze ze Klaudia spi w swoim lozeczku a nie ze mna,ten blad zrobilam przy pierwszym dziecku i i mecze sie w sumie do tej pory z Vanesska ktora spi ze mna. Teraz jestem madrzejsza i patrze na wiele spraw zupelnie inaczej.

Wszystkiego najlepszego dla Zosi,Zuzi,Michałka,Dominiczka i Amelki z okazji ukonczenia 10 miesiecy :-)
1136426pfm6jsba1x.gif

 
Ostatnia edycja:
Panna migotka w carrefourze w zakopiance kiedys byl wiekszy wybor tych ksiazeczek obrazki dla maluchow. Kilka razy tam kupowalam.
Dziekuje za maila z ksiazka :-)

Wszystkiego najlepszego dla Amelki, Zosi, Zuzi, Dominika i Michalka :-)
 
Ostatnia edycja:
W imieniu Dominiczka dziękuję za życzenia i innym 10 miesięczniakom również składamy życzenia.

 
Kwiateczek i jak z wami spi to tez tak sie budzi w nocy Konradek?


Wszystkiego najlepszego dla Zosi,Zuzi,Michałka,Dominiczka i Amelki z okazji ukonczenia 10 miesiecy :-)
1136426pfm6jsba1x.gif


Dolanczamy sie do zyczen:tak:;-);-)

Iwonka,Jak spi z nami to czasem spi ladnie:tak::tak::tak:ale tak co druga noc mozna powiedziec:sorry2:Wczoraj cala noc sie budzil,tuliam go do siebie ale nic nie dalo:no::no:caly czas mysle ze to zeby bo ssie smoka bardzo ale tez puszcza baki i wtedy zaczyna stekac,plakac,przeciagac sie wiec mam watpliwosci:baffled:moze to brzuch:confused::confused::confused::confused:w pon chyba pojde do lekarza tylko sie boje bo tu mi raczej nie pomoga:no:w dzien jest ok chodz dzis w drzemke tez sie budzil bo normalnie jest ok ostatnio spal 2do 3 godz:szok::szok::szok:a teraz ja jestem i spi pol godz:baffled:
 
Kamilka zapomnialam:sorry:
Przytul malego od cioci,biedaczek:sorry:ja to znam akurat:baffled:trzeba oczy miec wszedzie:no:Nasz maly mimo ze chodzi z lozka nie umie zejsc,za wysokie:tak:ja normalanie boje sie z nim spac ale coz zrobic:baffled:
milego wieczorku:-)
 
Dobry wieczór mamusie!
Amelka kazała pięknie podziękować za życzenia, co też czynię :-) A pozostałym "miesięczniaczkom" życzę tak samo bardzo wszystkiego tego, co własnej córeczce :-):tak:

U nas dzis ładna pogoda, byłyśmy dwa razy na spacerku. Tylko trochę zimno, niechże ta wiosna już przyjdzie. A co do guzów zaliczyłyśmy też dzisiaj niezłego. Mała ma taki głupi zwyczaj, że trzyma się stołu, śpiewa sobie po swojemu i tańczy przy tym ruszając się do przodu i do tyłu. Jak w pewnym momencie przywaliła się w łepetynkę.... Ma teraz sinioka przez pół czoła. Ale nie przeszkodziło jej to w niczym, bo później też się tak bawiła. Nie uczy się to moje dziecko na błędach, zupełnie jak mamusia.
Ślubny poszedł na noc do pracy, więc wykorzystam okazję i sobie obejrzę coś innego niż discovery :dry: Buziaki
 
Kwiateczek moze jednak to nie zęby ale problemy z brzuszkiem,moze za ciezka kolacja( za gesta kaszka dla niego) czy inne danie a raczej skladnik ma cos co Konradkowi przeszkadza.Pomysl moze cos znajdziesz,sprobuj moze krople podac czy cos na wzdecia,moze pomoze.Bo to i dziecko sie meczy taka niespokojna noca i Wy rodzice macie tez koszmar z tego.:sorry2::sorry2:

Shanta ja jak jestem sama to ogladam czesto Tvn Style ,BBC lifestyle,lub inne BBC ;-) Uwielbiam szczegolnie programy o remontach wnetrz,gotowaniu ,jakies plotki z zycia gwiazd i programy o wychowaniu dzieci:-pot typowa baba :-D:-D:-D:-D:-Do i Kino polska tez lublu :tak:
 
reklama
Iwonka on zupke ma ok 12-13ej powinno sie to strawic do wieczora:baffled:ma zawsze ziemniaczka,marchewke,pietruszke no i miesko na zmiene:tak:raz piers z kurczaka,to z indyka,to udko bez skory i rybe:sorry:dodaje tez dynie,to brokul...lyzke manny
Zawsze jest tak samo mimo ze obiadek inny:baffled:raz przespi,raz nie:no:kaszke dostaje normalna,zdarza sie ze jest gesciejsza ale wczoraj byla zadka a mimo to sie budzil::confused::confused::confused:nie wiem juz:confused:Krople jakie masz na mysli,na kolke???

G mowil ze widzial napuchniete dziasla na dole,moze dwojki teraz ida:sorry2:juz zgupialam ale chyba dam mu specycik na kolke jutro,obym nnie zapomniala:baffled:tylko ze w dzien jest ok:tak:skoro spal 2-3 godz to chyba nie obiadek:confused:
 
Do góry