reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

Ja mam identycznie . Mdli mnie mocno ale nie wymiotuję . Najgorsze, że w obu poprzednich ciążach miałam tak całe 9 miesięcy i jeszcze po porodzie jakiś czas. Apetyt mam ogromny , tylko myślę co zjeść a na samą myśl ślinka mi cieknie 😂
Ja właśnie nic nie mogę zjeść i nie mam ochoty - frytki mi wchodzą i tosty a po za tym to nic :( chociaż herbata zielona mrożona z lemoniadą z Starbucks a mi pomaga i lody :)
 
reklama
Ano. Ale sama religia tu ma chyba niewielkie znaczenie. Generalnie sporo się zmienia, szczególnie w dużych miastach, ale jeszcze daleko do normalności. Najgorsze i tak jest to, że nie możemy zapewnić bezpieczeństwa naszym dzieciom :(
Religia pewnie nie, natomiast kk już tak, moim zdaniem. Przynajmniej takie są moje osobiste doświadczenie, że jednak ten całkiem niestety nadal powszechny pogląd na kwestie orientacji jest bardzo często kierowany tym, jakie treści są głoszone z ambony i w konsekwencji, jak jest tworzone prawo.
 
Religia pewnie nie, natomiast kk już tak, moim zdaniem. Przynajmniej takie są moje osobiste doświadczenie, że jednak ten całkiem niestety nadal powszechny pogląd na kwestie orientacji jest bardzo często kierowany tym, jakie treści są głoszone z ambony i w konsekwencji, jak jest tworzone prawo.
Myślę, że masz rację.
 
Właśnie wracam z pierwszej wizyty. Jest zarodek z ładnie bijącym serduszkiem 😊 wg OM dziś byłby już 6t6d, ale tak jak podejrzewałam ciąża jest młodsza 6t0d (miałam długie cykle po pierwszej ciąży i owulacja się opóźniła).

Ogólnie kamień z serca jak zobaczyłam serduszko 😊
Zainspirowałaś mnie do przerzucenia usg z poniedziałku na pojutrze 😄 też będę 6+0
 
Właśnie wracam z pierwszej wizyty. Jest zarodek z ładnie bijącym serduszkiem 😊 wg OM dziś byłby już 6t6d, ale tak jak podejrzewałam ciąża jest młodsza 6t0d (miałam długie cykle po pierwszej ciąży i owulacja się opóźniła).

Ogólnie kamień z serca jak zobaczyłam serduszko 😊
A lekarz nie mówił Ci ile naliczył uderzeń serduszka? U mnie wczoraj wieczorem stwierdził że te 100 z kawałkiem to mało A też mam 6+0
 
Właśnie wracam z pierwszej wizyty. Jest zarodek z ładnie bijącym serduszkiem 😊 wg OM dziś byłby już 6t6d, ale tak jak podejrzewałam ciąża jest młodsza 6t0d (miałam długie cykle po pierwszej ciąży i owulacja się opóźniła).

Ogólnie kamień z serca jak zobaczyłam serduszko 😊
Zazdroszczę uczucia ulgi naprawdę.
U mnie jakieś fatum co rusz coś mi się w życiu wali i zaskakuje tak że nie wiem co robić uhhhh. Jadę w czwartek jeszcze na jeden dzień do rodzinnego miasta załatwić sprawy notarialne i jak o tym pomyśle że muszę jechać to mi się płakać chce i bardzo chce wtorek i pragnę też poczuć ulgę 🥺🥺🥺🥺
 
reklama
Dziewczyny, a u Was lekarze używają tego dopplera do słuchania serduszka czy nie? Bo to podobno jest niewskazane, ale zastanawiam się jaka jest ogólna praktyka
 
Do góry