reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2025

reklama
Ja też na działalności, skończyłam w piątek, na środę miałam termin cc ;)
To ja zostawię mema.. 🤣 Screenshot_20240926_192801_Facebook.jpg
 
Hej dziewczyny 😄 czytam Was bardzo uważnie i staram się czerpać z Waszych doświadczeń jak najwięcej jako że te całe doświadczenia z pierwszymi pieluchami i wyprawkami dopiero przede mną 😜
Melduje, że jestem po całym pakiecie badań krwi, łącznie z krzywa cukrowa która wyszła na moje oko średnio - chociaż gin mówi, że ok, ale miałam bardzo duży spadek po 2h - glukoza wyszła 56 😳 będziemy obserwować.
Umówiłam się też na USG prenatalne - 30.10. Nie mogę się doczekać 😄 pozdrawiam!
 
Hej dziewczyny 😄 czytam Was bardzo uważnie i staram się czerpać z Waszych doświadczeń jak najwięcej jako że te całe doświadczenia z pierwszymi pieluchami i wyprawkami dopiero przede mną 😜
Melduje, że jestem po całym pakiecie badań krwi, łącznie z krzywa cukrowa która wyszła na moje oko średnio - chociaż gin mówi, że ok, ale miałam bardzo duży spadek po 2h - glukoza wyszła 56 😳 będziemy obserwować.
Umówiłam się też na USG prenatalne - 30.10. Nie mogę się doczekać 😄 pozdrawiam!
Hej :) a jakie masz dwa pozostałe wyniki?
 
Nas też czeka kupno 7 osobowego. Ale nie zamierzam kupować z salonu. Dla mnie to strata kasy.
U mnie na pokładzie 3 dziewczyny więc jak będzie chłopak to też będzie w różowej pościeli spał ☺️. Także do kupna jedynie będzie trochę pielęgnacji. Pampersy mamy zapas duży 1,2 ,3 bo kupowaliśmy z promocjach i ... Tak zostały na kolejne bobo.
Co do powiadamiania rodziny to też myślę nad Wigilia. Każda z moich ciąż nie była wychwalana po teście ciążowym . Dla mnie to bardzo intymny czas i stan. Przy 2 córce tata dowiedział się w wigilię a mała urodziła się 1.01. Teście i szwagierki dowiedziały się po połówkowych. Teraz tak tak planujemy . Ale brzuszek widać było koło 15 tyg ale luźne bluzki i bluzy zdawały egzamin.

ja powiedziałam najbliższym. Tak miałam w każdej ciazy. 😃 u mnie w najbliższej rodzinie szybko dzielimy się takimi wieściami. ;)
Ja rozmawiałam z mamą w momencie gdy czekałam na wynik więc odrazu poinformowałam ją o pozytywnym i automatycznie tatę :D pierwsze wnuk/wnuczka i pierwsza pra od strony taty :D jak tata zobaczył pierwsze usg to łzy w oczach xD więc czekam do następnego USG i najbliższej rodzinie powiemy (tylko moja najbliższa rodzina to około 60 osób 😂 - mama ma 8 rodzeństwa, tata 3 i wszyscy się razem trzymamy z kuzynami etc)
 
reklama
Do góry