reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2025

Cześć! Witam się i mam nadzieję, że zostanę na dłużej, w zasadzie to do porodu w terminie;). Mam ba imię Gosia i jest to moja 4 ciaza, natomiast dziecko jedno póki co. 18 misieczy słodki bobas - Kazio. Jeszcze nie byłam u lekarza, nawet nie zrobiłam bety ( i chyba bez wskazania lekarza nie zrobie). Termin według moich wyliczeń przypada na 18 maja, ale nie mam pewności, bo cykle jeszcze mi nie wróciły do normy po karmieniu. W załączniku test z wczoraj. Pierwszy raz takie piękne tłuste kreski mam, aż się pochwale ;) za wszystkie mamusie tutaj trzymam mocno kciuki !
 

Załączniki

  • 4d4bcfb3-43b4-4367-872c-0909e9afede2.jpeg
    4d4bcfb3-43b4-4367-872c-0909e9afede2.jpeg
    44 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Hej witamy😊 jak się czujesz?

Hej, gratulacje😊 jak Twoje samopoczucie?

Super, że Ci lepiej. Ja chyba też uzupełnię magnez bo brzuch mnie dziś ciągnie z każdej strony😵‍💫

Cześć, gratulacje☺️ w takim razie świeżutka sprawa. Jak się czujesz? To Twoja pierwsza ciąża?
czuję się od samego transferu zupełnie zwyczajnie 😅 w sensie biorę leki i tak sobie normalnie funkcjonuje.
 
Cześć! Witam się i mam nadzieję, że zostanę na dłużej, w zasadzie to do porodu w terminie;). Mam ba imię Gosia i jest to moja 4 ciaza, natomiast dziecko jedno póki co. 18 misieczy słodki bobas - Kazio. Jeszcze nie byłam u lekarza, nawet nie zrobiłam bety ( i chyba bez wskazania lekarza nie zrobie). Termin według moich wyliczeń przypada na 18 maja, ale nie mam pewności, bo cykle jeszcze mi nie wróciły do normy po karmieniu. W załączniku test z wczoraj. Pierwszy raz takie piękne tłuste kreski mam, aż się pochwale ;) za wszystkie mamusie tutaj trzymam mocno kciuki !
Hej i gratuluję 😉 U mnie dzisiaj 5+5 ,a w domu 14miesieczna córka 😉 Trzymam kciuki 😉
 
Dziewczyny czy któraś jeszcze tak jak ja nie czuje się jak w ciąży ? Schizuje się,bo z córką w ciąży o tej porze to miałam rozwalone piersi,bolący brzuch i mdłości. A teraz może lekko bolą mnie sutki i może lekko mdli,ale nie wiem czy to nie w swojej głowie. W poniedziałek mocno bolał mnie kręgosłup i to wszystko . W sumie w niedzielę bolały mnie piersi,że ze stanika chciały wyjść i codzien coraz mniej. Z drugiej strony wiem,że każda ciąża inna i w sumie się cieszę,że to tak wygląda niż jak ostatnio,ale jakaś tam w głowie nutka niepewności jest 🙄
 
Witam dziewczyny. Przychodzę do Was po teście i po becie. Mam nadzieję, że nic przykrego się nie wydarzy i będę do końca. Jestem 4 dni przed @ 🥰 w domu mam 8 i 5 latka
 
Witam dziewczyny. Przychodzę do Was po teście i po becie. Mam nadzieję, że nic przykrego się nie wydarzy i będę do końca. Jestem 4 dni przed @ beta wyszła 25,90 🥰 w domu mam 8 i 5 latka
 
Dziewczyny czy któraś jeszcze tak jak ja nie czuje się jak w ciąży ? Schizuje się,bo z córką w ciąży o tej porze to miałam rozwalone piersi,bolący brzuch i mdłości. A teraz może lekko bolą mnie sutki i może lekko mdli,ale nie wiem czy to nie w swojej głowie. W poniedziałek mocno bolał mnie kręgosłup i to wszystko . W sumie w niedzielę bolały mnie piersi,że ze stanika chciały wyjść i codzien coraz mniej. Z drugiej strony wiem,że każda ciąża inna i w sumie się cieszę,że to tak wygląda niż jak ostatnio,ale jakaś tam w głowie nutka niepewności jest 🙄
ja mam jazdy cały czas ... Jak się za dobrze czuje zaraz myślę że coś jest nie tak . ;)
 
Witam dziewczyny. Przychodzę do Was po teście i po becie. Mam nadzieję, że nic przykrego się nie wydarzy i będę do końca. Jestem 4 dni przed @ beta wyszła 25,90 🥰 w domu mam 8 i 5 latka
Ja jestem 3 dni przed @ i boje się iść na bete w poniedziałek, żeby nie okazała sie za niska🤣 Stresuje mnie to bo w poprzedniej ciąży nie przyrastala dobrze.🫣
 
Hej, nieśmiało dołączam. Wizyta za 6 dni , beta ładnie przyrasta wczoraj 15dpt wynosiła 3009,13.
Witamy🥰
Cześć Majowe kobietki. Podczytuje Was od początku 😁 W końcu i ja mogę dołączyć 😁 dziś jestem 11 dpo . Termin wg Om wychodzi 18.05, ale owulację miałam 24dc i cykl 37 dni więc wg moich wyliczeń to ciąża będzie młodsza i termin na 27.05 wyjdzie jakoś, także może prezent na dzień mamy będę miała 🥰🥰🥰 Dołączam mój test z dziś 🥰
Trzymam kciuki za ten 26.05, ale 25.05 też był ok - super PESEL by był - 252525....😉
Ja miałam w pierwszej ciąży krwiaka - ostatecznie niczego nie brałam i żyłam normalnie :) ta „ciąża” ma już prawie 3 lata 😍
W drugiej ciąży poszłam do lekarza w 11 tygodniu 😆
Ale ja jestem dziwna ;)
Ja o moim krwiaczku dowiedziałam się gdy już się wchłaniał, więc też nic z nim nie robiłam 🙂
Cześć! Witam się i mam nadzieję, że zostanę na dłużej, w zasadzie to do porodu w terminie;). Mam ba imię Gosia i jest to moja 4 ciaza, natomiast dziecko jedno póki co. 18 misieczy słodki bobas - Kazio. Jeszcze nie byłam u lekarza, nawet nie zrobiłam bety ( i chyba bez wskazania lekarza nie zrobie). Termin według moich wyliczeń przypada na 18 maja, ale nie mam pewności, bo cykle jeszcze mi nie wróciły do normy po karmieniu. W załączniku test z wczoraj. Pierwszy raz takie piękne tłuste kreski mam, aż się pochwale ;) za wszystkie mamusie tutaj trzymam mocno kciuki !
Witamy🙂 widzę, że Twój Kaziu w wieku mojego Stefcia🥰
Dziewczyny czy któraś jeszcze tak jak ja nie czuje się jak w ciąży ? Schizuje się,bo z córką w ciąży o tej porze to miałam rozwalone piersi,bolący brzuch i mdłości. A teraz może lekko bolą mnie sutki i może lekko mdli,ale nie wiem czy to nie w swojej głowie. W poniedziałek mocno bolał mnie kręgosłup i to wszystko . W sumie w niedzielę bolały mnie piersi,że ze stanika chciały wyjść i codzien coraz mniej. Z drugiej strony wiem,że każda ciąża inna i w sumie się cieszę,że to tak wygląda niż jak ostatnio,ale jakaś tam w głowie nutka niepewności jest 🙄
Podobno z córką mdłości są gorsze, może teraz będzie chłopiec?😉
Witam dziewczyny. Przychodzę do Was po teście i po becie. Mam nadzieję, że nic przykrego się nie wydarzy i będę do końca. Jestem 4 dni przed @ 🥰 w domu mam 8 i 5 latka
Gratulacje i witamy 😊
 
reklama
A ja dostałam wyniki hormonów tarczycy i nie są dobre, ale nie jest w sumie tak źle jak się spodziewałam. FT4 nawet w normie 🙂
 

Załączniki

  • Screenshot_20240914-162019~4.jpg
    Screenshot_20240914-162019~4.jpg
    195,1 KB · Wyświetleń: 15
Do góry