reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Wizytę mam wcześnie, bo w 6 tygodniu. Pewnie jeszcze na serce nie ma szans, ale chcę sprawdzic czy i gdzie umieszczony jest pęcherzyk ciążowy. I tak niech się cieszą, że nie przyszłam do nich przed miesiączką, bo miałam już test pozyywny :D

Pracuje, ale z domu, więc mam czas się zastanawiać :D W weekend będę miała mniej, bo obiad u teściów i odwiedziny u chrześniaka męża na urodziny. Chcielibysmy też iść do kina. Także czas sobie jakoś wypełnie :D
Czasami jest już serce w 6 tygodniu. Ja idę za tydzień, będzie 6+1 i po cichu liczę, że jednak będzie już serduszko 🙏
Takie czytanie też nie działa dobrze na moją głowę 🙉
 
reklama
Wizytę mam wcześnie, bo w 6 tygodniu. Pewnie jeszcze na serce nie ma szans, ale chcę sprawdzic czy i gdzie umieszczony jest pęcherzyk ciążowy. I tak niech się cieszą, że nie przyszłam do nich przed miesiączką, bo miałam już test pozyywny :D

Pracuje, ale z domu, więc mam czas się zastanawiać :D W weekend będę miała mniej, bo obiad u teściów i odwiedziny u chrześniaka męża na urodziny. Chcielibysmy też iść do kina. Także czas sobie jakoś wypełnie :D
Ja wczoraj miałam 5+6 lub 6+0 bo u mnie ciężko określić dzień OM i było serduszko. W ciąży z córką pierwsze USG miałam w 5+4 i też było widać serduszko. Ale trzeba pamiętać że na serduszko jest też czas chyba do 8 TC. Czasem lepiej się odciąć od forum żeby być spokojnym.
 
Wątki na tym forum są ok, w sensie nie stresują mnie. Ale mam na fejsie kilka grup o straniu się o ciąże i tam same drametyczne historie. Wyciszyłam na razie je, bo mi nie pomagają :D

Fajnie wiedzieć, że jest szansa na serce, ale wiadomo, może być za wcześnie.
 
Rozumiem Twój strach. 😞 To musi być dla Ciebie naprawdę bardzo ciężkie. Jak się dziś czujesz? Spałaś trochę lepiej? 🤗
Masz już może umówioną wizytę?

Daj znać, jak powtórzysz dziś betę. Dużo spokoju dla Ciebie! ❤️
Dziś się wyspałam porzadnie 😀 ale nadziei trochę mniej 😔 rano jeszcze plamiłam ale tak ciemno brązowo i mało tego jest. Dziś mam nadzieję, że uda mi się wyrwać na HCG. A jak u Was dziewczyny nocka i poranek?
 
Rozumiem Twój strach. 😞 To musi być dla Ciebie naprawdę bardzo ciężkie. Jak się dziś czujesz? Spałaś trochę lepiej? 🤗
Masz już może umówioną wizytę?

Daj znać, jak powtórzysz dziś betę. Dużo spokoju dla Ciebie! ❤️
A wizytę mam umówioną na 21 września, ale przy takiej becie to raczej za dużo widać nie będzie, jakbym nie plamiła to bym na 28 przełożyła. A Ty masz już wizytę umówioną? Życzę dobrego dnia 🙋
 
Dziś się wyspałam porzadnie 😀 ale nadziei trochę mniej 😔 rano jeszcze plamiłam ale tak ciemno brązowo i mało tego jest. Dziś mam nadzieję, że uda mi się wyrwać na HCG. A jak u Was dziewczyny nocka i poranek?
A wizytę mam umówioną na 21 września, ale przy takiej becie to raczej za dużo widać nie będzie, jakbym nie plamiła to bym na 28 przełożyła. A Ty masz już wizytę umówioną? Życzę dobrego dnia 🙋
Trzymam kciuki, żeby udało się wyrwać na betę i żeby dało Ci to trochę ukojenia. 🤞

Ja mam wizytę na 25. umówioną. Czy nie mogę się doczekać? Oczywiście, ale nie myślę o niej za dużo i całkiem szybko leci. Pewnie czas zwolni na kilka dni przed.
 
reklama
Dziś się wyspałam porzadnie 😀 ale nadziei trochę mniej 😔 rano jeszcze plamiłam ale tak ciemno brązowo i mało tego jest. Dziś mam nadzieję, że uda mi się wyrwać na HCG. A jak u Was dziewczyny nocka i poranek?
Idź na bete, jak urosła, to znaczy, że nie ma się czym martwić. Trzymam kciuki.

Ja dobrze śpię ostatnio, chociaż zrywam się jak rolnik po 6 sama z siebie. A pracuje zdalnie, więc mogłabym spać do 9 nawet :D Tylko wtedy do 17:00 byłabym w pracy, a tak to koło 14:30-15:00 już jestem wolna :)
 
Do góry