reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Do kiedy zamierzacie nosić wasze starszaki wiążące 13/14kg obecnie? Mój ma teraz totalną mamozę i do nikogo nie chce na dłużej niż krótki przytulas. U mnie na rękach mu najlepiej, a się naczytałam o zbytnim dźwiganiu i mam obawy. Ale też chcę mu dać teraz tyle uwagi ile chce, bo za niedługo to się przecież skończy.
 
Do kiedy zamierzacie nosić wasze starszaki wiążące 13/14kg obecnie? Mój ma teraz totalną mamozę i do nikogo nie chce na dłużej niż krótki przytulas. U mnie na rękach mu najlepiej, a się naczytałam o zbytnim dźwiganiu i mam obawy. Ale też chcę mu dać teraz tyle uwagi ile chce, bo za niedługo to się przecież skończy.
Moja córka też ciągle na rękach chce być oczywiście u mnie. Ma też coś ok 13 kg póki co biorę ją na chwilę żeby ugasić pożar w zarodku. Jak poprzednio pytalam lekarkę to mi powiedziała że dźwiganie nie ma wpływu na ciążę przynajmniej na początku. Fasola jest mały i otoczony zabezpieczeniem. Jak dotrę do dużego brzucha gdzie ciąża będzie już widoczna to myślę, że sama skuma że mama nie da rady jej wziąć na ręce.
 
reklama
Do kiedy zamierzacie nosić wasze starszaki wiążące 13/14kg obecnie? Mój ma teraz totalną mamozę i do nikogo nie chce na dłużej niż krótki przytulas. U mnie na rękach mu najlepiej, a się naczytałam o zbytnim dźwiganiu i mam obawy. Ale też chcę mu dać teraz tyle uwagi ile chce, bo za niedługo to się przecież skończy.

Wiec tak długo aż sie będzie dało. U nas obecnie już 9,5 kg jakoś w tym 8 miesiącu.
 
Do góry