reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

a dziewczyny po wizytach z pęcherzykiem, lekarz wam kazał badać przyrost bety nadal czy już nie ?
Nie,już bety nie kazała sprawdzać,ja już miałam zarodek z serduszkiem więc zleciła mi szereg badań z krwi i moczu plus USG piersi. Od razu zapisała mnie też na wizytę po moim urlopie i później już na USG I trymestru
 
reklama
Nie,już bety nie kazała sprawdzać,ja już miałam zarodek z serduszkiem więc zleciła mi szereg badań z krwi i moczu plus USG piersi. Od razu zapisała mnie też na wizytę po moim urlopie i później już na USG I trymestru

który miałas tc że już było serduszko?
Teoretycznie w 6. Ja w ciąży z córką jak byłam na awaryjnej wizycie na cito z powodu krwawienia to już zobaczyłam serduszko a było wtedy 5+4. ale wiele zależy od sprzętu. Najbezpieczniej iść w 7 TC wtedy już powinno być serduszko widoczne.
 
Ja mam też bardzo regularne cykle więc wiedziałam że jak ma być to już powinno ale jak ktoś ma np wydłużone to dla spokojnosci ducha(choć wiem że to żadna spokojnosci) można poczekać jeszcze dodatkowo kilka dni
 
Teoretycznie w 6. Ja w ciąży z córką jak byłam na awaryjnej wizycie na cito z powodu krwawienia to już zobaczyłam serduszko a było wtedy 5+4. ale wiele zależy od sprzętu. Najbezpieczniej iść w 7 TC wtedy już powinno być serduszko widoczne.
to jednak mam dobry termin i muszę się go trzymać 😄
 
Ja mam też bardzo regularne cykle więc wiedziałam że jak ma być to już powinno ale jak ktoś ma np wydłużone to dla spokojnosci ducha(choć wiem że to żadna spokojnosci) można poczekać jeszcze dodatkowo kilka dni
U mnie wiadomo kiedy była owulacja bo miałam zastrzyk ovi więc łatwo obliczyć 😁
 
Ja mam też bardzo regularne cykle więc wiedziałam że jak ma być to już powinno ale jak ktoś ma np wydłużone to dla spokojnosci ducha(choć wiem że to żadna spokojnosci) można poczekać jeszcze dodatkowo kilka dni

Tak, ja miałam om 31 lipca, a dziś dopiero 5+2, ale u mnie są długie cykle, karmie piersia, co tez może zaburzać i obstawiam późniejsza owulacje, bo ja pamietam, wiec hopefully będzie Ok 🙏
 
reklama
Tak, ja miałam om 31 lipca, a dziś dopiero 5+2, ale u mnie są długie cykle, karmie piersia, co tez może zaburzać i obstawiam późniejsza owulacje, bo ja pamietam, wiec hopefully będzie Ok 🙏
Ja tylko przewiduje kiedy owu mogło u mnie nastąpić, alebowiem była to moja pierwsza i ostatnia miesiączka 😂😂😂 ale seks był w 15-16 dc i tak jakoś pewnie owulka 😅
 
Do góry