reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Ja smoczki mam dwa z jeden z bibs a drugi nie pamiętam już w torbie spakowany😅 i dwie butelki z Lansinoh. Jak nie podpasują to wtedy będę próbować coś innego. Ja już na końcówce dosyć mam, ledwo chodzę ale małej się nie śpieszy. Więc szybciej niż po majówce się nie nastawiam 🙈 a termin mam na 9.05. Lekarz zalecił stymulacje sutków zacząć od soboty.
ooo masz termin na moje urodziny 🤣 ja 4 maja mam wizytę, wcześniej lekarz twierdził, że to będzie moja ostatnia przed porodem ale zobaczymy. Już mam dość bycia w ciąży ale wiem, że lepiej jak jeszcze posiedzi. Ty możesz śmiało zaczynać chyba?
 
reklama
No ja już bym mogła rodzić 😅 ale dobrze jej w brzuchu 😂 też mam wizytę jeszcze jedną umówioną na 4.05 😋 i dopiero wtedy będę miała ten wymaz gbs robiony. A na kiedy masz termin?
 
Ja nie wiem czy będę majowa czy już kwietniowa 😂🙈 dzisiaj trafiłam na oddział z regularnymi napięciami… normalnie pewnie bym leżała w domku, ale że mam to szew na szyjce to wolałam nie ryzykować… coś przeczuwam, że będzie raczej końcówka kwietnia….
 
czyli nie tylko mój organizm tak chętnie zaprasza do siebie wirusy.. jedynie infekcje intymne mnie nie dopadają.
Bardzo współczuję buntu! Mam nadzieje, ze mu szybko przejdzie 🫣
Moja młoda właśnie od poniedziałku siedzi w domu z ospą 🤣 jak nie urok to sraczka, ale lepiej, że na teraz a nie za miesiąc 😱

Ło jezu... ospa 🥴 tej sie boje jak ognia bo moj jeszcze tez nie przechodzil.
Mloda przechodzi lagodnie czy drapie wszystko?

U nas plan taki ze smiga do konca kwietnia i robimy mu miesiac przerwy zeby nic nie przytargal nowego i zmutowanego. Pozniej bedziemy malymi krokami ciagnac do przodu :-)
 
reklama
Ja nie wiem czy będę majowa czy już kwietniowa 😂🙈 dzisiaj trafiłam na oddział z regularnymi napięciami… normalnie pewnie bym leżała w domku, ale że mam to szew na szyjce to wolałam nie ryzykować… coś przeczuwam, że będzie raczej końcówka kwietnia….

Majowa majowa, wez sie nie wpierniczaj w kolejke 🤪🤪🤪😂
 
Do góry