reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Szczerze..ja dostalam po spadku odlozylam ale uwazam ze na wszystko jest czas ..moze ja jestem z tych przesadnych...teraz wszystko jest dostepne i nie ma problemu z kupnem
 
reklama
W poprzedniej ciąży miałam wyprawkę na 21tc, a 2 tygodnie później pogrzeb :p
Więc tym razem mam tak samo wszystko to, co zostało z poprzedniej, ale prać to będę najwcześniej w 30tc. Nie dlatego, że jestem przesądna czy coś, ale dlatego, że po prostu nie chcę na te rzeczy wcześniej patrzeć, żeby potem nie musieć przeżywać tego samego, co raz już przeżyłam, kiedy trzeba było wszystko spakować i pochować.
 
W poprzedniej ciąży miałam wyprawkę na 21tc, a 2 tygodnie później pogrzeb :p
Więc tym razem mam tak samo wszystko to, co zostało z poprzedniej, ale prać to będę najwcześniej w 30tc. Nie dlatego, że jestem przesądna czy coś, ale dlatego, że po prostu nie chcę na te rzeczy wcześniej patrzeć, żeby potem nie musieć przeżywać tego samego, co raz już przeżyłam, kiedy trzeba było wszystko spakować i pochowa
Współczuje bardzo ze Pani musiała to przeżywać...
 
reklama
Ja też właśnie po połówkowych trochę zaczęłam szaleć z ciuchami. Dużo rzeczy typu łóżeczko itp dostanę więc o tym nie myślę, ale właśnie zaczynam myslec o takich higienicznych rzeczach plus rzeczach dla mnie. Laktator chcę, bo nie wiem czy w ogóle będę chciała albo mogła karmić piersią. Więc chcę go po prostu mieć. Najwyżej sprzedam. @Lady Loka bardzo przykro z powodu Twoich przeżyć, też sie staram ostrożnie do tego podchodzic, ale mam już ten 24+3 więc mysle pozytywnie i sie po orostu cieszę tym stanem ☺️
 
Do góry