reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
A czy jak termin z prenatalnych nie pokrywa się z tym we wcześniejszym etapie ciszy to i tak chyba bierze się pod uwagę ten pierwszy, bo jest bardziej wiarygodny ? Jak to jest? Bo ja np. terminu ostatniej miesiączki nie pamiętam ..
 
Kochane. Wy też czasem odczuwacie takie mocne kłucie w pochwie ? Ja mam od rana i mega dziwne to hmm nii to boli ,ni to drażni...
 
Kochane. Wy też czasem odczuwacie takie mocne kłucie w pochwie ? Ja mam od rana i mega dziwne to hmm nii to boli ,ni to drażni...

Klucia raczej nie. Czasami takie ćmiące bole przedokresowe. Ale klucie to moze zwiazane z wiazedlami? Np przy zmianie pozycji z siedzacej na stojaca?
 
A czy jak termin z prenatalnych nie pokrywa się z tym we wcześniejszym etapie ciszy to i tak chyba bierze się pod uwagę ten pierwszy, bo jest bardziej wiarygodny ? Jak to jest? Bo ja np. terminu ostatniej miesiączki nie pamiętam ..
U mnie się nie pokrywa, ale TP został taki jaki był na początku. Być może to też zależy od lekarza. U mnie malec był coraz bardziej "do przodu" i na prenatalnych miał +6 dni w stosunku do OM.
 
Ja tez już po prenatalnych. Czekam na badanie z krwi. Z usg wszystko wyglada na to ze ok. Ciąża wyglada o 2 tyg na starsza:) powiedzcie mi kobietki czy Was tez wybombilo? Zrobił mi się taki brzuch jakbym w 5 /6 miesiącu była. To mój drugi bobas i podobno przy drugim brzuch większy:)


Szkoda ze forum wycichlo:(
Super, że wszystko dobrze :) mam pytanie, czy maluch od początku był większy czy dopiero na prenatalnych pojawiła się ta różnica?
 
Super, że wszystko dobrze :) mam pytanie, czy maluch od początku był większy czy dopiero na prenatalnych pojawiła się ta różnica?
Nic mi lekarz prowadzący nie mówił ze żeby była aż taka różnica prawie 2 tygodni. Ale wogole wyliczył mi na prenatalnych 11+4 dni a według moich wyliczeń było 12+4 dni także…. Może zle ostatnia miesiączkę wprowadził
 
reklama
Dziewczyny które miały prenatalne po 13 tyg. czy wasi lekarze mówili wam już coś o płci?
A propos wielkości brzucha to u mnie to już co najmniej 5 miesiąc a dziś skończyłam 13 tydzień, ponoć w drugiej ciąży tak jest, szczególnie jeśli się nie ćwiczy to mięśnie brzucha osłabione, hormony też robią swoje 🙂
 
Do góry