reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2023

Mój na fundusz tak bada. Na tym krześle wkłada palucha i spr szyjkę ugniatając brzuch, tyle. Dlatego do niego chodzę tylko po skierowanie na krew :/ umów się najwyżej prywatnie jak masz wątpliwości
To był lekarz z enel medu. Na szczęście normalnie chodzę do mojej gin z kliniki, place u niej 260 za wizytę ale przynajmniej bez stresu.
 
reklama
Może tak chciał wyczuć "rozmiar" macicy?
@VikiO piękne foto, jaki juz dzidziuś 😍
apropo wyczuwania wielkości macicy reka to powiem Wam jak profesor z kliniki w której mialam cc macał mój brzuch rękami i mówi do mnie ze dziecko będzie ważyło około 2650 .... wiecie o ile się pomylił? 40 gram 🙈 synio ważył 2690 😅 bylam w szoku 😉
 
apropo wyczuwania wielkości macicy reka to powiem Wam jak profesor z kliniki w której mialam cc macał mój brzuch rękami i mówi do mnie ze dziecko będzie ważyło około 2650 .... wiecie o ile się pomylił? 40 gram 🙈 synio ważył 2690 😅 bylam w szoku 😉

Szok ze zgadł, a może wcale nie zgadł tylko jest jakimś jasnowidzem? 🫢 w każdym bądź razie, szacun dla niego 😅
 
apropo wyczuwania wielkości macicy reka to powiem Wam jak profesor z kliniki w której mialam cc macał mój brzuch rękami i mówi do mnie ze dziecko będzie ważyło około 2650 .... wiecie o ile się pomylił? 40 gram 🙈 synio ważył 2690 😅 bylam w szoku 😉
Mi w dniu porodu o 7 mówili z USG 3400, a urodził się 2570 - hipotrofik, w dodatku do dziś tłuczemy się z niską masą i małym wzrostem :( teraz rozpoczynamy diagnostyke czy to uroda czy coś można z tym zrobić.
 
reklama
Do góry