reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Dziewczyny może trochę głupie pytanie ale się zaczelam martwić. Od kilku dobrych dni, co jakiś czas mam biegunkę... Nie codziennie, ale no co drugi dzień. Myślicie, że to może oznaczać cis złego? Nie bd wam nawet pisać jakie rzeczy przeczytałam na gogle, bo się załamałam... 🙁 Wizyte u gina mam dopiero za tydzień. A nie jest ta biegunka non stop, po prostu od jakiegoś tyg zamiast zaparć mam biegunkę... Sorki za taki temat, bo ale może coś poradzicie i mnie uspokoicie
 
reklama
Dziewczyny może trochę głupie pytanie ale się zaczekam martwić. Od kilku dobrych dni, co jakiś czas mam biegunkę... Nie codziennie, ale no co drugi dzień. Myślicie, że to może oznaczać cis złego? Nie bd wam nawet pisać jakie rzeczy przeczytałam na gogle, bo się załamałam... 🙁 Wizyte u gina mam dopiero za tydzień. A nie jest ta biegunka non stop, po prostu od jakiegoś tyg zamiast zaparć mam biegunkę... Sorki za taki temat, bo ale może coś poradzicie i mnie uspokoicie
A może bierzesz dużo magnezu? Od nadmiaru może być biegunka.
 
Dziewczyny może trochę głupie pytanie ale się zaczelam martwić. Od kilku dobrych dni, co jakiś czas mam biegunkę... Nie codziennie, ale no co drugi dzień. Myślicie, że to może oznaczać cis złego? Nie bd wam nawet pisać jakie rzeczy przeczytałam na gogle, bo się załamałam... 🙁 Wizyte u gina mam dopiero za tydzień. A nie jest ta biegunka non stop, po prostu od jakiegoś tyg zamiast zaparć mam biegunkę... Sorki za taki temat, bo ale może coś poradzicie i mnie uspokoicie
ja mam takie rewolucje od początku, raz zatwardzenia, a raz mi jeździ w jelitach i co chwile do kibelka, dzisiaj wlansie mam taki dzień, do tego dzisiaj okrutne mdłości. 😫 myśle ze to normalne takie rewolucje układu pokarmowego w ciąży 😀
 
ja mam takie rewolucje od początku, raz zatwardzenia, a raz mi jeździ w jelitach i co chwile do kibelka, dzisiaj wlansie mam taki dzień, do tego dzisiaj okrutne mdłości. 😫 myśle ze to normalne takie rewolucje układu pokarmowego w ciąży 😀
No właśnie ja mam też mdłości i wymioty prawie codziennie. W pierwszej ciąży tak samo, ale wtedy nie miałam biegunki tylko zaparcia od samego początku mnie męczyły. Dlatego jestem trochę zestresowana skąd takie coś... Już się wystraszyłam, że może coś mi dolega. Wiadomo zapytam lekarza na wizycie, ale to jeszcze trochę czasu.
 
Dziewczyny, moje dziecko dziś wygląda trochę jak ludzik michelin 😜. 9+1

IMG_20221005_183324.jpg
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie. Mam brać duphaston 3x1 rano zjadłam , teraz się zdrzemnęłam i wzięłam tabletkę zawsze drugą jem koło 15 i teraz nie wiem czy ja zjadłam ta tabletkę przed zaśnięciem czy nie. Jeśli tak tzn ze zjadłam i o 15 i o 17 🤦‍♀️ i następna szykuje się na noc. Nie wiem co mam robić nie pamiętam za nic w świecie czy jadłam o 15 czy nie .... wydaje mi się że nie bede jadła już na noc w razie czego żeby nie przedawkować. A jutro muszę zapisywać czy jadłam czy nie.
Co o tym myślicie? Czy zjeść jeszcze na noc , ale jak to będzie już 4 dzisiaj i coś się stanie z dzieckiem bo przedawkuje. Matko nie wiem co się dzisiaj ze mną dzieje 😔😔😔😔
policz ile ich masz i moze do tego dojdziesz :)
 
Do góry