reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
U nas dzis dopiero 6+0, chyba zamykamy majowe mamy ostatnimi dniami maja :-)
W 2019 otwieralam rowniez majoweczki, w 2023 zamykam:-)
Jak tak czytam to zazdroszcze juz tych Fasolek ok 3 cm.. ahh :-)
Ja również dzisiaj 6+0. Te dni dłużą mi się niemiłosiernie :/ już chciałabym mieć I trymestr za sobą. Jeszcze dzisiaj się dowiedziałam, ze u córki w przedszkolu są przypadki świnki i oczywiście kolejny powód do zmartwień :(
 
Ja również dzisiaj 6+0. Te dni dłużą mi się niemiłosiernie :/ już chciałabym mieć I trymestr za sobą. Jeszcze dzisiaj się dowiedziałam, ze u córki w przedszkolu są przypadki świnki i oczywiście kolejny powód do zmartwień :(
O, już dawno nie słyszałam o śwince. U nas to głównie ospa, bostonka no i covid w ostatnim czasie.
 
No ja zamierzam pracowac jak najdłużej wiec średnio może być z czasem, ale może @Agnes4312 ? 😁😁
Ja mam Dziś mega słaby internet, wolno mi się wszystko otwiera Ale można np napisać tu kto chętny na prywatny wątek i kto polubi, to zweryfikować czy ta osoba jest udzielająca się i później napisać listę. Później ewentualnie dopisywać. 🤷 Tylko właśnie kto chętny do weryfikacji , w sumie później się na pewno ktoś znajdzie 😛
 
Ja również dzisiaj 6+0. Te dni dłużą mi się niemiłosiernie :/ już chciałabym mieć I trymestr za sobą. Jeszcze dzisiaj się dowiedziałam, ze u córki w przedszkolu są przypadki świnki i oczywiście kolejny powód do zmartwień :(

O rety z ta swinka... moze jak masz sile to przetrzymaj poki sie w przedszkolunie wyciszy?

Witam w klubie ubezpieczajacych tyly majowek :-)))

Jak będę się dobrze czuć, to mogę być moderatorem, ale na razie, to mi się nic nie chce ogarniać 😅

W ogóle, jutro mam wizytę na 10:40 i się dowiem czy jest serduszko. Stres!

Trzymam kciuki i czekamy na wiesci z wizyty 😎


Jestem za prywatnym watkiem ale mysle ze to za wczesnie bo jednak sporo dziewczyn pisalo ze "nie udziela sie przez samopoczucie i mdlosci" wiec moznaby przypadkiem kogos nie uwzglednic a pozniej to juz zabawa z kolejnym dodawaniem. Duzo dziewczyn tez jeszcze nie ma potwierdzonego serduszka i to tez moze skreslic niektore. Czego oczywiscie NIKOMU nie zycze. Ale to oczywiscie tylko moje subiektywne zdanie.
 
reklama
Ja również dzisiaj 6+0. Te dni dłużą mi się niemiłosiernie :/ już chciałabym mieć I trymestr za sobą. Jeszcze dzisiaj się dowiedziałam, ze u córki w przedszkolu są przypadki świnki i oczywiście kolejny powód do zmartwień :(
Ja to już bym chciała, żeby to dziecko było na świecie bo ja poprzednie ciąże zniosłam bardzo źle. Bardzo dużo niefajnych rzeczy się działo. Skracanie szyjki, pessar, przedwczesne pęknięcie pęcherza płodowego, sączenie się wód, wiecznie bakterie w posiewach, leżenie w szpitalu tygodniami (bez kontaktu z najbliższymi bo przez covid nie było takiej możliwości).. Ciąże wspominam okropnie, przyspawana do łóżka czy to w domu czy w szpitalu, zero życia.. Dlatego jak dla mnie mógłby już być maj i problem z głowy..
 
Do góry