reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Hej, u mnie z om 27.05 i też jedna strata😞 mam dopiero wizytę 7.10. Lekarz kazała Ci brać duphaston? Ja się strasznie boję , bo oprócz bolących i powiększonych sutków to nie mam żadnych odczuć .
Taak biorę Duphaston 2 razy dziennie od samego początku... Też się strasznie boje, mam wrażenie, że poza okropnym zmęczeniem popołudniu/ wieczorem i właśnie bolącymi sutkami nic mi nie jest, ale liczę na to że to dobrze 😁😁

Ja ze względu na nerwy i narażenie mnie i dziecka na ciezką chemię (laboratorium) idę na zwolnienie już od przyszłego tygodnia najprawdopodobniej, więc będzie to 7 tydzień dopiero...ale wolę tak niż później pluć sobie w brodę, gdy coś będzie nie tak.
 
reklama
Hej kochane ! Przeczytałam was do 40 strony , zajęło mi to kilka dobrych godzin. Będę czytać jeszcze aż dojdę do ostatniej ale póki co powiem CZEŚĆ :)
Z pozytywna myślą do was przybywam chociaż drugie USG bede mieć robione 8/10 bo na naszym pierwszym (7+1) nie było widać fasolly jeszcze. Mega stres to czekanie. Z moich applikacjowych obliczeń wynika ze termin wypada 14/05/23 ale obserwując Usg ciąża jest młodsza ( i oby młodość przeważyła bo nie wiem co zrobie jak usłyszę ze nic tam nie ma w środku) prosze trzymajcie kciuki. Ja chce tu zostać z Waami !
 
Hej,

Jestem i ja po drugiej wizycie (w pierwszej tydzień temu było za wcześnie na serduszko- wtedy 5+3) a dziś...

Mamy jedno ❤️ i podejrzenie drugiego jegomościa 😳

Lekarz wpisał podejrzenie ciąży bliźniaczej oraz rekomendował spokojne podejście do tematu, bo może się wszystko wydarzyć, że np. jeden zarodek zostanie wchłonięty itp.😨

Mam wizytę kontrolną za tydzień zobaczyć czy u drugiego bije serduszko i jak to się rozwija.

Skłamałabym gdybym powiedziała, że się nie boję... 😬



Zobacz załącznik 1447597Zobacz załącznik 1447598
1k1o?
 
Hej kochane ! Przeczytałam was do 40 strony , zajęło mi to kilka dobrych godzin. Będę czytać jeszcze aż dojdę do ostatniej ale póki co powiem CZEŚĆ :)
Z pozytywna myślą do was przybywam chociaż drugie USG bede mieć robione 8/10 bo na naszym pierwszym (7+1) nie było widać fasolly jeszcze. Mega stres to czekanie. Z moich applikacjowych obliczeń wynika ze termin wypada 14/05/23 ale obserwując Usg ciąża jest młodsza ( i oby młodość przeważyła bo nie wiem co zrobie jak usłyszę ze nic tam nie ma w środku) prosze trzymajcie kciuki. Ja chce tu zostać z Waami !
Hej witamy Cie cieplutko. Daj znać koniecznie jak po wizycie a my trzymamy kciuki żebyś zobaczyla piekne ❤❤😊😊
 
Dzień dobry dziewczyny.
Wczoraj miałam wizytę ale już brak czasu na napisanie co i jak.
Wczoraj u mnie 9+0 według OM i z USG identycznie. Serduszko pięknie bije ❤️ Dzidzia ma 2,3 cm ;)
Torbiel na jajniku nadal jest ale mój lekarz powiedział, że mam odpuścić sobie branie duphastonu bo to jest fizjologiczne i się wchłonie samo.
Za to niestety musze brać Acard w związku z nadciśnieniem w poprzedniej ciąży.

Kolejna wizyta 20.10 a prenatalne mam umówione na 29.10 :)
W poniedziałek szybko lecę badania robić z krwi, glukoza, tsh, toxo, HIV i tak dalej bo ogólnie powiedział, że już powinna tamta lekarka mi zlecić i mam na to przyszły tydzień max.

Kamień z serca mi spadł i w końcu mogę cieszyć się tą ciąża 😊
 
reklama
81DCA5E4-7D11-4771-9404-712B117F9597.jpeg
 
Do góry