reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Mdlosci mdłościami, brak apetytu, ok, ale Wam też tak przestaje smakować ogólnie jedzenia? Ja jestem mięsna osoba, ale mi ono nie wchodzi w smaku, tak po prostu? 😄
 
Witajcie.
Przepraszam, że ostatnio jestem nieaktywna, ale dopadły mnie mdłości plus wymioty. Jeśli chodzi o jedzenie w ogóle nie mam ochoty na nic, wręcz wmuszam w siebie. Do tego doszła jeszcze nerwówka w pracy, więc dzisiaj na wizycie zdecydowałam, że idę na L4. Muszę odpocząć fizycznie i psychicznie.
Widziałam rozmowę o badaniach prenatalnych, teraz z racji wieku mam te NFZ i z nich skorzystam ( USG plus pappa). W poprzednich ciążach po prostu badania 12 tydzień i połówkowe robiłam prywatne u lekarza z uprawnieniami.

Poniżej moja dzisiejsza kuleczka już przekroczyła 2 cm. Termin porodu 5 maja
Po dzisiejszej nerwowej sytuacji w pracy też skłaniam się na przejście na l4. Ponadto dookoła zasmarkane i kichające dzieciaczki, krzyczące, popychające się do tego nieprzewidywalne dziecko z zespołem Aspargera-kochany, ale bywa wybuchowy i agresywny :/ Już mi się tęskni za pracą, ale siła wyższa.

Piękna kuleczka 🥰
 
Ooo to u mnie tak samo 🌝




Tiaaa.. I podwójny stres aktualnie 😬 🙃

A Ty z ktorego maja? :-)

U mnie z OM jest na 30.05 ale synka urodzilam 3 tyg wczesniej wiec mniemam ze tu tez sie moze pospieszyc i wcelowac w 18 maj 😎
Dziewczyny beta z dzisiaj 8421 jestem 6t3d nie jest za niska?

Powtorz bete za 2 dni i sprawdz przyrost. Powinjen byc od 66-100% wiekszy i wtedy bedziesz wiedziec czy rozwija sie prawidlowo a nie datowo :-) bo z datami roznie... nie zawsze mamy Owu w tym momencie w jakim nam sie wydaje.
 
Mdlosci mdłościami, brak apetytu, ok, ale Wam też tak przestaje smakować ogólnie jedzenia? Ja jestem mięsna osoba, ale mi ono nie wchodzi w smaku, tak po prostu? 😄

Ja kocham ogorki kiszone, zwlaszcza te ktore sama zrobie... a ostatnio zjadlam 1 i..... niestety byl ohydny! Tak wiec... lacze sie w bolu.
 
reklama
Do góry