reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
1wsza ciaza była ciążą biochemiczną od samego początku prowadzoną na acardzie, a po pozytywnym teście heparyna. Kolejne ciążę też na heparynie. 1 donoszoną, kolejna cp.
więc wsumie nie wiesz jakby było bez heparyny ? Ja mam mętlik w głowie wiesz ... jest mi z tym zle .... ja w 9tc puste jajo bez żadnych leków potem heparyna i acard 75 od testu i mam syna No i teraz acard od testu póki co....
 
więc wsumie nie wiesz jakby było bez heparyny ? Ja mam mętlik w głowie wiesz ... jest mi z tym zle .... ja w 9tc puste jajo bez żadnych leków potem heparyna i acard 75 od testu i mam syna No i teraz acard od testu póki co....
Masz rację, nie wiem, jakby bylo bez heparyny. Ale ufam mojemu lekarzowi :) 2 razy uratował mi życie i to na serio. Dlatego się go słucham i dzień w dzień idzie zastrzyk w brzuchol 😉 wydaje mi się, że duże znaczenie ma zaufanie do lekarza. Może, skoro się zastanawiasz co zrobić, skonsultuj się z innym? 🤔
 
Masz rację, nie wiem, jakby bylo bez heparyny. Ale ufam mojemu lekarzowi :) 2 razy uratował mi życie i to na serio. Dlatego się go słucham i dzień w dzień idzie zastrzyk w brzuchol 😉 wydaje mi się, że duże znaczenie ma zaufanie do lekarza. Może, skoro się zastanawiasz co zrobić, skonsultuj się z innym? 🤔
rozmawiałam z hematologiem jeszxze nie będąc w tej ciąży i mówiła mi że jej zdaniem nie ma.wskazan. gdy leżałam w dobrej klinice czekając na cc lekarze tez mi tłumaczyli ze ich zdaniem nie ma wskazań, więc też na tym się opieram.. wiem że same pai to hmm jakby zwiększa ryzyko zakrzepicy u człowieka, tylko że ja mam zrobiony pakiet badań na trombofilie i zespół antyfosfolipidowy i tam wszystko gra ... ale może masz racje, musiałabym się zorientować czy w okolicy jest ktos godny uwagi i może się wybiorę na dodatkowa konsultacje
 
O matko, ale współczuję 🥺 który to tydzień ciąży? Od kiedy Ci się zaczęło?
Zaczęło się od 5 tygodnia, ale po lekach wymioty się zatrzymały, teraz jest 8 tydzień i od trzech dni mam taki zjazd 😭 wezmę chyba skierowanie na usg jamy brzusznej, bo to niemozliwe, że się nie mogę dotknąć do brzucha 😭
 
Dziewczyny tez macie problem z aplikacja? Co wejdę to każe mi się logować a jak się zaloguje i wejdę Np. Na naszą grupę to po chwili mnie wyrzuca i tak kółko…..
 
Lista mam z terminem na maj 2023 r.

1 maja - @Bibi89,@Kasia1994 @KarolinaDD
2 maja - @Zielona2426
3 maja - @sylaalys; @VikiO
4 maja- @Agula_
5 maja - @Oleś; @martini31 @magdalena.
6 maja - @Evelina@
7 maja - @Bakalia.,@Aleksandra91
8 maja- @Ellie2021
11 maja - @Migotka28
14 maja- @ForgetMeeNot









Witam przyszłe mamusie z terminem porodu na maj 2023 r.

Ja po dzisiejszym teście z dwiema I I postanowiłam zacząć temat🙃😉

Termin z OM wyliczyłam na 6 maja 2023 r.

Czekam na Was kobietki 😉😀😃
He. U mnie 20go dwie ||, dzień później beta 1261. W kwietniu martwa ciąża. Z obliczeń termin 27 maj
 
reklama
Do góry