reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Też jestem z tych niecierpliwych ;) I najchętniej chodziłabym co tydzień gdyby się dało 🤪
Mam do Was pytanie: czy macie czasami wrażenie twardnienia brzucha/macicy? Zawsze jak mi się tak wydaje to sprawdzam i jest miekki i sama się zastanawiam czy to nie przewrażliwienie nerwów w tamtych okolicach (po 3 zabiegach operacyjnych)🤔
 
Hej!👋🏼
W końcu mam wszystkie wyniki - druga beta 1043 (dwa dni wcześniej 495) - także mam nadzieję, że czwartkowa pierwsza wizyta u gina potwierdzi, że wszystko jest ok 🥜🙏🏼 ( obecnie 5+6 )
Wszystko się przedłużyło bo miałam robione jeszcze przeciwciała: HIV, HCV, różyczki, toksoplazmozy + serologia kiły, glukozę, TSH i mocz.
Uhh...byle do czwartku 😃

Świetnie kochana ! Ja mam wizytę za tydzień we wtorek i wtedy będzie 6+6 :) dawaj znać co zobaczysz w czwartek bo jestem ciekawa na co mogę liczyć we wtorek hihi :p trzymaj się zdrowo i rośnij ;*
 
Dziewczyny, ja zaczynam tydzien z jakimś mega beznadziejnym samopoczuciem…. Brzuch boli, jestem mega zirytowana i smutna no i zmęczona, jakbym conajmniej jakis maraton przebiegła…..
Też tak się dzisiaj czuje. Na szczęście mam tydzień urlopu ale nic nie odpoczęłam, bo obiad, bo posprzątać i ciagle coś. Zaraz jadę po córkę do żłobka wiec już też nici z odpoczynku.
 
Zachodniopomorskie??
Pytam bo jestem ze Szczecina w 2019 roku rodziłam syna w Policach i wtedy takiego jedzonka nie dawali. Było dużo warzyw na śniadanie i kolację, a obiady raczej nie wyglądały jak teraz na Twoim talerzu :)
W 2019 CC Pomorzany 😊( chociaż lekarz prowadzący i wtedy i teraz z Polic) , na jedzenie nie narzekałam, ale jakoś mega rewelacyjne też nie było
 
A ja mam dziewczyny dylemat. 15.09 byłam na pierwszej wizycie, następna mam 14.10. Za tydzień jadę na urlop do Polski i tam mam wizytę zamówiona na 26.09, zamówiłam ja już wcześniej. I teraz mam zagwozdke, bo chce iść na ta wizytę, jestem tak wystraszona o to maleństwo ze miesiąc czekana na kolejna wizytę to jest dla mnie za długo. Ale z drugiej strony, nie wiem czy to nie będzie kolejny stres, czy jest to potrzebne, bo tak naprawdę jak ma być dobrze to będzie dobrze… kolejny lekarz może mi zrobić mętlik w głowie. Nie wiem co robić 🙁 mąż nie wie co ma mi doradzić, on mówi ze sam ma mętlik w głowie, czekać i wierzyć spokojnie ze nic się w ciągu tego miesiąca nie wydarzy, czy iść się upewnić ze jest dobrze. 😐
Poszłabym na tą wizytę ;)
Ja dzisiaj po wizycie 7w 2 d z miesiączki i pokrywa się to idealne z USG.
Całe 1.11 cm człowieczka z serduszkiem ❤️

Termin z USG na 6 maja 2023 r.
Z racji prawie wieku dostałam skierowanie na prenatalne, także trzeba będzie się umówić 😉😀

To kto kolejny wizytuje?
gratulacje ❤️
Dziewczyny wlasnie mierzyłam ciśnienie i mam 132/89, takie raczej wysokawe co ? Ech
myśle, że do obserwacji.
Mierz sobie trzy razy dziennie.
Ja miałam nadciśnienie ciążowe ale w sumie na końcowym etapie ciąży i brałam dopegyt. Ale miałam wyższe.
Dziewczyny a z jakiej części Polski jesteście? Jest tu ktoś z Podkarpacia tej pięknej stolicy Polski tak niedocenianej i wyśmiewanej ze względu na rząd 😭😁
Ja okolice Poznania ;)
A zawsze słyszałam śmieszki z Podlasia a nie Podkarpacia 😃 ja Poznań🙋🏻‍♀️
O sąsiadka jakaś :D
 
reklama
Do góry