reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Hej czy macie problem z bolacymi zaczerwienionymi podpuchnietymi dziaslami? Jakie macie sposoby? Wizytę mam w tym tyg ale moze cos poradzicie??
 
reklama
Hej czy macie problem z bolacymi zaczerwienionymi podpuchnietymi dziaslami? Jakie macie sposoby? Wizytę mam w tym tyg ale moze cos poradzicie??
Nie mam tego problemu (choć dziąsła krwawią mi przy każdym myciu zębów), ale wiem, że można płukać buzię rumiankiem.
 
mam to samo, niestety ale rozpulchnione dziąsła to u wielu kobiet w ciąży częste zjawisko, możesz zmienić szczoteczkę na miękką i myć delikatnie w tych miejscach, nie omijaj ich bo jeszcze się dorobisz stanu zapalnego, a to dopiero będzie 🫣
rumianek działa przeciwzapalnie więc też możesz płukać.
ja mam do tego podrażniona śluzówkę nosa i ciągle mi gdzieś tam odrobina krwi się pojawia jak wycieram. często to idzie w parze niestety 🫠
 
Hej do dziewczyn ktore robily krzywa cukrowa? Jak interpretowac wynik?? Wizyte mam za kilka dni czy jest sie czym martwic jezeli spadki cukru po godz i 2 godz mieszcza sie ale niewiele im do normyw rozpoznaniu cukrzycy ciazowej???? Moze ktoras z Was miala podobnie albo zmaga sie z cukrzyca ciazowa????
 
Hej do dziewczyn ktore robily krzywa cukrowa? Jak interpretowac wynik?? Wizyte mam za kilka dni czy jest sie czym martwic jezeli spadki cukru po godz i 2 godz mieszcza sie ale niewiele im do normyw rozpoznaniu cukrzycy ciazowej???? Moze ktoras z Was miala podobnie albo zmaga sie z cukrzyca ciazowa????
Jak mieszczą się w normie to jest ok.
 
Hej do dziewczyn ktore robily krzywa cukrowa? Jak interpretowac wynik?? Wizyte mam za kilka dni czy jest sie czym martwic jezeli spadki cukru po godz i 2 godz mieszcza sie ale niewiele im do normyw rozpoznaniu cukrzycy ciazowej???? Moze ktoras z Was miala podobnie albo zmaga sie z cukrzyca ciazowa????
Jeśli mieszczą się w normie, to cukrzycy nie ma. Ale może warto zwrócić uwagę np na dietę.
To tylko moje przemyślenia, moze ktoś inny odpowie, a najlepiej - lekarz : )
 
Jeśli mieszczą się w normie, to cukrzycy nie ma. Ale może warto zwrócić uwagę np na dietę.
To tylko moje przemyślenia, moze ktoś inny odpowie, a najlepiej - lekarz : )
Tak wiem tylko za parę dni mam wizyte ale chciałam podpytac co myślicie. Przy pierwszej krzywej na początku ciazy miałam wieksze spadki
 
reklama
dziewczyny, miałyście doczynienia z mlekiem modyfikowanym tym w małych buteleczkach? po 70 albo 90 ml? np. HiPP combiotik1, jak się je przygotowuje i ile czasu może stać po otwarciu w temperaturze pokojowej (w szpitalu). dziecko na początku wypija mniejsze ilości i zastanawiam się czy muszę resztę wylać -dobrą połowę czy mogę trzymać do następnego karmienia.
Będę miała CC i wiem, że nawał będzie w 2-4 doby, a nie chce się prosić położnych żeby mi dziecko dokarmiły🥴
 
Do góry