reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Ja jestem jakimś wyjątkiem, bo w 1 ciąży czułam już nieregularne w skończonym 15 tygodniu, a teraz już od 16 czuję 😅 ale to takie że jak się nie zwraca uwagi, to się nie wyłapie. Często ludzie czekają na kopnięcia, a kopnięć jest mało, więcej przekręceń :D i czasaki czuć dzień, a potem 3 dni nic. Więc na spokojnie. Regularne liczenie ruchów to dopiero 3 trymestr. Do 28 tygodnia może być nieregularnie.
 
@majowka_23 Ja poczułam na końcu 19 tc skończonego, a to druga ciąża. W pierwszej poczułam jakoś w połowie 20 tc. Ruchy czasem mogą być odczuwalne nawet później, nie ma co się martwić :)
Ja jestem w kolejnej ciazy 18t3d i nie czuje kompletnie ruchów ,łożysko na przedniej ścianie,w poprzedniej poczulam 19t1d łożysko tez z przodu wiec czekam ale przyznaje ze już się trochę martwie.
Termin mam na 19.05.
 
Ja jestem w kolejnej ciazy 18t3d i nie czuje kompletnie ruchów ,łożysko na przedniej ścianie,w poprzedniej poczulam 19t1d łożysko tez z przodu wiec czekam ale przyznaje ze już się trochę martwie.
Termin mam na 19.05.
Tak jak pisałam w innym temacie - to normalne. Inna ciąża, inne dziecko.
 
Ja jestem w kolejnej ciazy 18t3d i nie czuje kompletnie ruchów ,łożysko na przedniej ścianie,w poprzedniej poczulam 19t1d łożysko tez z przodu wiec czekam ale przyznaje ze już się trochę martwie.
Termin mam na 19.05.
Jeszcze mam kupę czasu na poczucie ruchów. Czasem czeka się nawet do 22 tc ciąży. Spokojnie! Ja ostatnio już wypytywałam o to mojego gina i mnie uspokoił
 
Nie martw się, w pierwszej ciąży miałam łożysko na przedniej ścianie wysoko i poczułam pierwsze ruchy w 22 tyg. Teraz łożysko też na przedniej wysoko i poczułam na początku 18 tyg. A teraz mała się budzi wieczorem jak ja się kładę i nad ranem przez co i ja się budzę 😉
Grunt że na USG wszystko dobrze:)
 
Może konsultacja u genetyka?
W pierwszej kolejności chyba musze wykonać badanie echokardiografię płodu, czytałam że faktycznie osobno nieprawidłowości te są zupełnie nie groźne i zazwyczaj znikają do narodzin dziecka ale jak pojawiają się dwie naraz to już ryzyko chorób zespołowych. Nie wiem co myśleć...będę u lekarza i myślę ze wtedy dowiem się czegoś więcej :(
 
Jeszcze połowa ❤

Screenshot_20221224-072630_Preglife.jpg
 
reklama
Do góry