reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Nawet Ci nie powiem… gin po prostu zrobił takie, a ja nie dopytywałam. Ja oczywiście dalej w stresie bo ostatnia ciąże straciliśmy w 9tc ale staram sie byc dobrej myśli
Musiało być to dla Ciebie trudne, ale ja zwsze powtarzam, że warto pytać ciągle i o wszystko, bo potem właśnie z tej niewiedzy wychodzi nasz stres a jego staram się totalnie unikać. Czasem przez to co widzimy na USG to nam głowę odcina i nie myślimy o niczym innym. Ja wiem. Trzymam kciuki. Masz jakieś leki wdrążone we względu na poronienie?
Zgadzam się i to u mnie była taka różnica. Niemal tydzień różnicy u dwóch różnych lekarzy. Wizyty dzień po dniu. Lekarz z luxmedu zarodek zmierzył mi na 0,86 cm i wiek 6+6 a na drugi dzień u mojej lekarki na super sprzęcie zarodek 1,44cm i wiek 7+6. Dodam tylko, ze lekarz z luxmedu ma swoją prywatna klinikę i ma same pozytywnego opinie na znany lekarz a badał mnie gorzej jak początkujący student
Nie mam pytań. I potem się dziwić, że kobiety idą prywatnie bo przynajmniej jest jakoś przy badaniu.
 
reklama
Zgadzam się i to u mnie była taka różnica. Niemal tydzień różnicy u dwóch różnych lekarzy. Wizyty dzień po dniu. Lekarz z luxmedu zarodek zmierzył mi na 0,86 cm i wiek 6+6 a na drugi dzień u mojej lekarki na super sprzęcie zarodek 1,44cm i wiek 7+6. Dodam tylko, ze lekarz z luxmedu ma swoją prywatna klinikę i ma same pozytywnego opinie na znany lekarz a badał mnie gorzej jak początkujący student
Wiem,że mogą być różnice pomiarów na różnym sprzęcie.. bardziej mi chodzi,że nie było uwidocznionej akcji serca
 
Dziewczyny jestem juz po ! Widać serduszko ❤❤ tygodnie się pokrywają 6+2 ❤ Boże 18.05 termin. Jestem bardzo szczęśliwa!
Jak mi to powiedział to sie tak popłakałam u niego w gabinecie że pewnie pomyślał sobie ze jestem chora psychicznie. Ale trudno zawołał męża on mnie dopiero uspokoił i mówił do niego jakie są zalecenia bo ja nemo. Boże wstyd 🤦‍♀️🤦‍♀️ ale pękłam zeszło wtedy że mnie. Dwa lata temu nie udało się po 5 latach starań. Moj aniołek maly ❤ a dzisiaj widać serduszko ❤❤
Wspaniale ❤️
Też mam termin z USG na 18.05. kiedy miałaś OM ? I jakie długie cykle ? :)
 
reklama
Do góry