reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Cześć, ja tak myślę,że chyba będę się z Wami żegnać. Jak wszystko szybko i niespodziewanie przyszło tak chyba i odeszło. Byłam w piątek na wizycie. W prawdzie u innego gina bo na NFZ a tydzień temu prywatnie. Pęcherzyka nie zmierzył... Zarodek niby był ale bardzo malutki... Ciężko mi powiedzieć ile miał? 0.5 i teraz mm? Czy cm? Zdjęcia nie dostałam. Zerknelam tylko,że niby wiek z USG 6+1.... Według mojej apki już skorygowany powinien być 6+4... Ale nie o to chodzi. Powiedział,że nie widzi akcji serca :/ i tak myślę,że chyba jednak ta ciąża się zatrzymała i już nic z tego nie będzie. We wtorek umówiłam się jeszcze raz do gina (teraz tej prywatnie) i zobaczymy... Ale cudów nie oczekuje .... Może mi w ogóle któraś pomoże policzyć ewentualny wiek? Okres był 2.08.... więc niby wychodziło by 7+.... A stosunek jeden jedyny był 22.08.... więc patrząc na to mi wychodzi 6+5.... Czy to by się zgadzało? A na tym USG niby 6+1.... Raczej taki rozjazd chyba nie wróży za dobrze.... :(
 
reklama
Dziewczyny jestem juz po ! Widać serduszko ❤❤ tygodnie się pokrywają 6+2 ❤ Boże 18.05 termin. Jestem bardzo szczęśliwa!
Jak mi to powiedział to sie tak popłakałam u niego w gabinecie że pewnie pomyślał sobie ze jestem chora psychicznie. Ale trudno zawołał męża on mnie dopiero uspokoił i mówił do niego jakie są zalecenia bo ja nemo. Boże wstyd 🤦‍♀️🤦‍♀️ ale pękłam zeszło wtedy że mnie. Dwa lata temu nie udało się po 5 latach starań. Moj aniołek maly ❤ a dzisiaj widać serduszko ❤❤
Wspaniale ❤️
 
Cześć, ja tak myślę,że chyba będę się z Wami żegnać. Jak wszystko szybko i niespodziewanie przyszło tak chyba i odeszło. Byłam w piątek na wizycie. W prawdzie u innego gina bo na NFZ a tydzień temu prywatnie. Pęcherzyka nie zmierzył... Zarodek niby był ale bardzo malutki... Ciężko mi powiedzieć ile miał? 0.5 i teraz mm? Czy cm? Zdjęcia nie dostałam. Zerknelam tylko,że niby wiek z USG 6+1.... Według mojej apki już skorygowany powinien być 6+4... Ale nie o to chodzi. Powiedział,że nie widzi akcji serca :/ i tak myślę,że chyba jednak ta ciąża się zatrzymała i już nic z tego nie będzie. We wtorek umówiłam się jeszcze raz do gina (teraz tej prywatnie) i zobaczymy... Ale cudów nie oczekuje .... Może mi w ogóle któraś pomoże policzyć ewentualny wiek? Okres był 2.08.... więc niby wychodziło by 7+.... A stosunek jeden jedyny był 22.08.... więc patrząc na to mi wychodzi 6+5.... Czy to by się zgadzało? A na tym USG niby 6+1.... Raczej taki rozjazd chyba nie wróży za dobrze.... :(
Czekaj, czekaj . Nie chce naturalnie robić CI nadziei ale ile się naczytałam na tym forum wpisów, że nie było serduszka a nagle się pojawiło, to chyba nie zliczę. Aby określić czy ciąża nie rozwija się prawdiłowo to lekarz ma wszystko wymierzyć, wyjaśnić i definitywnie powiedzieć, że nie widzi akcji serca. I kropka. A on nie zbadał. Może słaby sprzęt? 6+1 a 6+4 to wyjdzie nawet różnica na sprzęcie., któraś z dziewczyn o tym pisałam, tutaj na majówkach jakie były kolosalne różnice na USG. Nie widział akcji serca bo może zarodek jeszcze jej nie ma. Więc wiek z USG na ekranie miał 6+1, więc to dopiero początek. Zakładają możliwość błędu, to moim zdaniem jest jeszcze czas. Idź koniecznie we wtorek na sprawdzenie. To że masz informację kiedy był stosunek to nie masz pewności kiedy była owulacja i zagnieżdżenia. Ja w biochemicznej miałam jedne stosunek zaraz po miesiączce i ku mojemu zdziwieniu miałam pozytywny test :D więc stosunek ci nic nie powie. Mogłaś mieć przesuniętą owulacje. Ja sama wiem, że dzisiaj mam 9+0 a owulacje miałam na pewno 3-4 dni pózniej. WIęc wiem że na USG a Om jest rozbieżność.
Głowa do góry!
 
Czekaj, czekaj . Nie chce naturalnie robić CI nadziei ale ile się naczytałam na tym forum wpisów, że nie było serduszka a nagle się pojawiło, to chyba nie zliczę. Aby określić czy ciąża nie rozwija się prawdiłowo to lekarz ma wszystko wymierzyć, wyjaśnić i definitywnie powiedzieć, że nie widzi akcji serca. I kropka. A on nie zbadał. Może słaby sprzęt? 6+1 a 6+4 to wyjdzie nawet różnica na sprzęcie., któraś z dziewczyn o tym pisałam, tutaj na majówkach jakie były kolosalne różnice na USG. Nie widział akcji serca bo może zarodek jeszcze jej nie ma. Więc wiek z USG na ekranie miał 6+1, więc to dopiero początek. Zakładają możliwość błędu, to moim zdaniem jest jeszcze czas. Idź koniecznie we wtorek na sprawdzenie. To że masz informację kiedy był stosunek to nie masz pewności kiedy była owulacja i zagnieżdżenia. Ja w biochemicznej miałam jedne stosunek zaraz po miesiączce i ku mojemu zdziwieniu miałam pozytywny test :D więc stosunek ci nic nie powie. Mogłaś mieć przesuniętą owulacje. Ja sama wiem, że dzisiaj mam 9+0 a owulacje miałam na pewno 3-4 dni pózniej. WIęc wiem że na USG a Om jest rozbieżność.
Głowa do góry!
Pójdę ale akurat na nic nie liczę. Myślę,że nie może aż tak być młoda ta ciąża. A sprzęt chyba nie najgorszy ma... No nic pozostaje czekać ale raczej już tu do Was nie zajrze
 
Dziewczyny, u mnie ok jest dzidziut jest serce, wszystko wyglada dobrze
 

Załączniki

  • 558B3657-7BF9-4120-873F-20CB45D420E0.jpeg
    558B3657-7BF9-4120-873F-20CB45D420E0.jpeg
    43,4 KB · Wyświetleń: 90
  • 0AE114D2-631A-460E-BF69-7CF41063B9AA.jpeg
    0AE114D2-631A-460E-BF69-7CF41063B9AA.jpeg
    89,3 KB · Wyświetleń: 91
Pójdę ale akurat na nic nie liczę. Myślę,że nie może aż tak być młoda ta ciąża. A sprzęt chyba nie najgorszy ma... No nic pozostaje czekać ale raczej już tu do Was nie zajrze
A jakie zwykle długie masz cykle? Może przesunęła się owulacja? i wtedy nawet jak się przesunęła to tez 3 czy 4 dni mają ogromna wagę przy pojawieniu się serduszka
 
Dziewczyny, u mnie ok jest dzidziut jest serce, wszystko wyglada dobrze
O ja cię! Ekstra są te badania 3D. A bezpieczne to jest na tym etapie? Mnie w 7tc nawet nie użyła doplera bo mówiła, że nie będziemy Bobo przeszkadzac:D

Patrząc na twoje zdjęcie dopiero się zorientowałam, że na samym dole jest wpisana data porodu z USG. Ale, ze mnie gapa. Lekarka nic nie mówiła, więc pobiegłam szybciuto po zdjęcie i wychodzi na to, że mam termin na 2 maja :) Jak dotrzymam 10 dni więcej to by sie Bobo urodziło 12 maja, ja jestem z 13 maja a córka jest z 13 maja :D byłoby kobo.
 
Ostatnia edycja:
Cześć, ja tak myślę,że chyba będę się z Wami żegnać. Jak wszystko szybko i niespodziewanie przyszło tak chyba i odeszło. Byłam w piątek na wizycie. W prawdzie u innego gina bo na NFZ a tydzień temu prywatnie. Pęcherzyka nie zmierzył... Zarodek niby był ale bardzo malutki... Ciężko mi powiedzieć ile miał? 0.5 i teraz mm? Czy cm? Zdjęcia nie dostałam. Zerknelam tylko,że niby wiek z USG 6+1.... Według mojej apki już skorygowany powinien być 6+4... Ale nie o to chodzi. Powiedział,że nie widzi akcji serca :/ i tak myślę,że chyba jednak ta ciąża się zatrzymała i już nic z tego nie będzie. We wtorek umówiłam się jeszcze raz do gina (teraz tej prywatnie) i zobaczymy... Ale cudów nie oczekuje .... Może mi w ogóle któraś pomoże policzyć ewentualny wiek? Okres był 2.08.... więc niby wychodziło by 7+.... A stosunek jeden jedyny był 22.08.... więc patrząc na to mi wychodzi 6+5.... Czy to by się zgadzało? A na tym USG niby 6+1.... Raczej taki rozjazd chyba nie wróży za dobrze.... :(
To, że stosunek miałaś 22 sierpnia, nie oznacza, że w tym dniu miałaś owulacje. Mogłaś ją mieć nawet 24-25 sierpnia.
A to już daje ciąże młodszą od dni OM o 10-11 dni.
 
O ja cię! Ekstra są te badania 3D. A bezpieczne to jest na tym etapie? Mnie w 7tc nawet nie użyła doplera bo mówiła, że nie będziemy Bobo przeszkadzac:D
Nawet Ci nie powiem… gin po prostu zrobił takie, a ja nie dopytywałam. Ja oczywiście dalej w stresie bo ostatnia ciąże straciliśmy w 9tc ale staram sie byc dobrej myśli
 
reklama
Czekaj, czekaj . Nie chce naturalnie robić CI nadziei ale ile się naczytałam na tym forum wpisów, że nie było serduszka a nagle się pojawiło, to chyba nie zliczę. Aby określić czy ciąża nie rozwija się prawdiłowo to lekarz ma wszystko wymierzyć, wyjaśnić i definitywnie powiedzieć, że nie widzi akcji serca. I kropka. A on nie zbadał. Może słaby sprzęt? 6+1 a 6+4 to wyjdzie nawet różnica na sprzęcie., któraś z dziewczyn o tym pisałam, tutaj na majówkach jakie były kolosalne różnice na USG. Nie widział akcji serca bo może zarodek jeszcze jej nie ma. Więc wiek z USG na ekranie miał 6+1, więc to dopiero początek. Zakładają możliwość błędu, to moim zdaniem jest jeszcze czas. Idź koniecznie we wtorek na sprawdzenie. To że masz informację kiedy był stosunek to nie masz pewności kiedy była owulacja i zagnieżdżenia. Ja w biochemicznej miałam jedne stosunek zaraz po miesiączce i ku mojemu zdziwieniu miałam pozytywny test :D więc stosunek ci nic nie powie. Mogłaś mieć przesuniętą owulacje. Ja sama wiem, że dzisiaj mam 9+0 a owulacje miałam na pewno 3-4 dni pózniej. WIęc wiem że na USG a Om jest rozbieżność.
Głowa do góry!
Zgadzam się i to u mnie była taka różnica. Niemal tydzień różnicy u dwóch różnych lekarzy. Wizyty dzień po dniu. Lekarz z luxmedu zarodek zmierzył mi na 0,86 cm i wiek 6+6 a na drugi dzień u mojej lekarki na super sprzęcie zarodek 1,44cm i wiek 7+6. Dodam tylko, ze lekarz z luxmedu ma swoją prywatna klinikę i ma same pozytywnego opinie na znany lekarz a badał mnie gorzej jak początkujący student
 
Do góry