reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Dziewczyny, nie nadrobię Was, trzeci dzień z rzędu mam straszne wymioty, a dopiero co chwaliłam tu te tabletki na wymioty na receptę 😒 ja ledwo funkcjonuję, wczoraj nie byłam w stanie dziecka z przedszkola odebrać :/ strasznie mnie boli żołądek i coś pod prawym żebrem (wątroba?), pół dnia bym spała, ogólnie muszę chodzić z zatkanym nosem, bo tak mnie drażnią zapachy, że zaraz biegam do WC 😱 nic mi nie pomaga, imbir, miętą, melisa, i te tabletki - wszystko to mogę wyrzucić do kosza... Kiedy się to skończy 😭
 
reklama
Dziewczyny, nie nadrobię Was, trzeci dzień z rzędu mam straszne wymioty, a dopiero co chwaliłam tu te tabletki na wymioty na receptę 😒 ja ledwo funkcjonuję, wczoraj nie byłam w stanie dziecka z przedszkola odebrać :/ strasznie mnie boli żołądek i coś pod prawym żebrem (wątroba?), pół dnia bym spała, ogólnie muszę chodzić z zatkanym nosem, bo tak mnie drażnią zapachy, że zaraz biegam do WC 😱 nic mi nie pomaga, imbir, miętą, melisa, i te tabletki - wszystko to mogę wyrzucić do kosza... Kiedy się to skończy 😭

Raczej po 1 trymestrze, ale może tez trwać dłużej ☹️ tak twój organizm reaguje na ciąże, chyba tego nie przeskoczysz ☹️
 
Lekarz zdecydował, że spróbujecie teraz na samym acardzie? Nie boisz się? Mi lekarz zlecił heparynę, ale jej nie wykupiłam. To nie jest na moje siły, żeby się kłuć przez 9 miesięcy ot tak profilaktycznie. Jeśli wyjdzie coś w badaniach to inna sprawa, ale ja nigdy nie byłam pod tym kontem przebadana. Ciążę z synem donosiłam na samym acardzie, z córką dołączyli heparynę w ok 22 tyg chociaż nie wiem dlaczego.. Jestem ciekawa następnej wizyty. Mam nadzieję, że mimo niestosowania się do zaleceń lekarka będzie chciała dalej prowadzić moją ciążę..
bylam w szpitalu gdzie badano mi rozne czynniki krzepnięcia, a hematolog sprawdziła mnie pod kontem zespołu antyfosfolipidowego - wszystkie te wyniki były ok, kilku lekarzy mówiło mi że dwie mutacje które mam - mthfr i pai nie są podstawą do heparyny. Czy się boje ? Staram się ufac lekarzom, trochę się boję ale jestem dobrej myśli. Bardziej bym się bała nie brac heparyny gdy lekarz mi ją zalecił 🤔
 
Dziewczyny, nie nadrobię Was, trzeci dzień z rzędu mam straszne wymioty, a dopiero co chwaliłam tu te tabletki na wymioty na receptę 😒 ja ledwo funkcjonuję, wczoraj nie byłam w stanie dziecka z przedszkola odebrać :/ strasznie mnie boli żołądek i coś pod prawym żebrem (wątroba?), pół dnia bym spała, ogólnie muszę chodzić z zatkanym nosem, bo tak mnie drażnią zapachy, że zaraz biegam do WC 😱 nic mi nie pomaga, imbir, miętą, melisa, i te tabletki - wszystko to mogę wyrzucić do kosza... Kiedy się to skończy 😭
O matko, ale współczuję 🥺 który to tydzień ciąży? Od kiedy Ci się zaczęło?
 
Cześć ☺️ Jestem tu nowa. Termin mam na 18.05. z terminu ostatniej miesiączki. Dwie kreski 7 września ☺️ Byłam u lekarza 12 września, ale jeszcze nic nie było widać poza pogrubionym endometrium. Ale objawy ciążowe są - mdłości i ta senność 😂 Mogłabym spać cały dzień 😂 Następne usg 2 października i oczywiście jest stres, że nic z tego nie będzie choć to moja trzecia ciąża. Pozdrawiam wszystkie Majóweczki ☺️
 
Cześć ☺️ Jestem tu nowa. Termin mam na 18.05. z terminu ostatniej miesiączki. Dwie kreski 7 września ☺️ Byłam u lekarza 12 września, ale jeszcze nic nie było widać poza pogrubionym endometrium. Ale objawy ciążowe są - mdłości i ta senność 😂 Mogłabym spać cały dzień 😂 Następne usg 2 października i oczywiście jest stres, że nic z tego nie będzie choć to moja trzecia ciąża. Pozdrawiam wszystkie Majóweczki ☺️
Też mam termin na 18.05 z OM ☺️
II USG mam 29.09
 
Dziewczyny, byłam wczoraj na 1 USG. Wg OM z aplikacji miałam 6+3, natomiast lekarz stwierdził 5+3 według wielkości pęcherzyka ciążowego. Potwierdził ciążę i powiedział, żeby przyjść za tydzień bo póki co, jest za wcześnie na serduszko.
Dostałam zdjęcie ale ja kij co tam widzę 🧐, może jakiś szajski sprzęt miał, czy ja już świruje? 🥴
To moja pierwsza ciąża i nie wiem skąd taki rozjazd w tygodniach ciąży, gdzie mniej więcej widziałam kiedy mam owulację...🤔
W sumie to zaczynam się martwić bo nawet żadnych dolegliwości nie mam, poza częstszym sikaniem i bolącymi piersiami...🙄
IMG_20220923_145043.jpg
 
Hej ☺️to ja też się przywitam 🙂 bo zaglądam tu od momentu jak zobaczyłam 2 kreski na teście 🙂 Termin wg. usg mam na 8.05, to moja pierwsza ciąża i już rozjazd tygodni, z om 8 +3, z usg 7+4 ale trzymam się wersji że wszystko będzie dobrze (cykle 29-34 😉). Jestem po 3 usg, pierwsze pokazało że jestem tydzień do tyłu z kalendarzem, drugie po 10 dniach pokazało serduszko ❤️ (prywatnie), a 3 to luxmedowe usg do 10 tygodnia, potwierdziło że wszystko idzie dobrze :) i chyba póki co jestem szczęściarą, którą tylko chwilowo dopadają zjazdy na krótkie drzemki😅 Pozdrawiam Was ciepło!😍
 
reklama
Dziewczyny, nie nadrobię Was, trzeci dzień z rzędu mam straszne wymioty, a dopiero co chwaliłam tu te tabletki na wymioty na receptę 😒 ja ledwo funkcjonuję, wczoraj nie byłam w stanie dziecka z przedszkola odebrać :/ strasznie mnie boli żołądek i coś pod prawym żebrem (wątroba?), pół dnia bym spała, ogólnie muszę chodzić z zatkanym nosem, bo tak mnie drażnią zapachy, że zaraz biegam do WC 😱 nic mi nie pomaga, imbir, miętą, melisa, i te tabletki - wszystko to mogę wyrzucić do kosza... Kiedy się to skończy 😭
Czuję się tak samo, od jakiegoś tygodnia. Żołądek tak samo.. ciągle mnie rwie na wymioty
 
Do góry