reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja glukoze na czczo tylko raz robiłam, na samym początku. Później lekarz nic nie mowil żebym powtarzała. Mam nadzieję, że będę miała szczęście i nie będzie cukrzycy 👍
Czytałam w necie, że ponoć najpierw dieta, a później jak dieta nie wystarczy to insulina...
 
reklama
Ja schudłam 9 kg przez okropne wymioty 😐ale teraz przytyłam około 5 kg od tego czasu, do swojej wagi zostało mi 4 kg 🙈 myślę, że ważyłam troszkę za dużo i mam nadzieję, że dużo już nie przytyje 🙈
 
reklama
Ok tak, sam fakt, że tak szybko zleciałas 9kg byłby niepokojący i bez ciąży
Masz rację, bo trochę na siłę chciałam dać radę, byle nie iść do szpitala, a nawet po wodzie wymiotowałam. Miałam w domu kroplówki nawadniające od lekarza i tylko dzięki temu nie było całkowitej katastrofy 🥴
 
Do góry