reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2022

Nie przejmuj się ja cały czas czuje lewa stronę tak jak bym kolka i też aż w jajnikach kłuje . Pytałam lekarza to jak najbardziej normalne macica się rozrasta o jest dobrze [emoji6]
Hej dziewczyny ;)
To znowu ja z pytaniem [emoji28] dzis jestem 18+1 tc. Odczuwam dziwny tępy bol brzucha po lewej stronie, ktory promieniuje az do pachwiny. Troche mnie to martwi[emoji19] boli mnie tez krzyz i tłumacze sobie to tym, ze ten bol promieniuje[emoji51]
Czy ktoras z Was miewa podobne bole?
Nie chce googlowac zeby niepotrzebnie sie nie nakręcać.
 
reklama
Nie przejmuj się ja cały czas czuje lewa stronę tak jak bym kolka i też aż w jajnikach kłuje . Pytałam lekarza to jak najbardziej normalne macica się rozrasta o jest dobrze [emoji6]
Dzieki ;) nie wiem kto to mowi ze ciaza to piekny stan🙈😅

Co do bolu krzyża o ktorych pisały dziewczyny wyzej, tez to znam. Takie bole miewam, ze az noga drętwieje, z lozka podnosi mnie mąż i ledwo chodze. Fajnie pomagaja mi masaże Takze polecam zaangażować swoich facetow ;) serio przychodzi ulga!
 
Dzieki ;) nie wiem kto to mowi ze ciaza to piekny stan🙈😅

Co do bolu krzyża o ktorych pisały dziewczyny wyzej, tez to znam. Takie bole miewam, ze az noga drętwieje, z lozka podnosi mnie mąż i ledwo chodze. Fajnie pomagaja mi masaże Takze polecam zaangażować swoich facetow ;) serio przychodzi ulga!
Tez mam te bole… dostałam skierowanie do fizjo/kręgarza ale na te chwile lekko przeszło, boli tylko w konkretnych pozycjach, wiec chyba ze względu na covid nie będę się pchać do kolejnego gabinetu :) Twój przypadek tez brzmi jak rwa kulszowa, paradoksalnie mi polecali unikanie każdej pozycji, która ten nerw naraża, nie da się tego „rozchodzić”, trzeba dać mu spokój i czas na regenerację :D
 
Piękny ale stresujący z każdej strony [emoji1787]mi drętwieje noga w nocy jak za długo na jednym boku [emoji6]
Dzieki ;) nie wiem kto to mowi ze ciaza to piekny stan[emoji85][emoji28]

Co do bolu krzyża o ktorych pisały dziewczyny wyzej, tez to znam. Takie bole miewam, ze az noga drętwieje, z lozka podnosi mnie mąż i ledwo chodze. Fajnie pomagaja mi masaże Takze polecam zaangażować swoich facetow ;) serio przychodzi ulga!
 
reklama
Do góry