reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Witam się weekandowo, u mnie mdłości odeszły wraz z końcem 10 tyg i całe szczęście bo bym nie wytrzymała tego dłużej tak że współczuję wam dziewczyny bardzo 🥺
Natomiast u mnie jedno odchodzi kolejne przychodzi🤦🏼‍♀️ jak nie zatoki tak teraz jakaś infekcja intymna mi się przyplątała , obstawiam że to od antybiotyku, natomiast nie ukrywam że jest to mega nie przyjemne i oczywiście mnie to martwi. Poczułam pierwsze symptomy Dzisiaj rano i odrazu rozrobilam sobie Tantum Rosa jest bezpieczne w ciąży tak pisze .. podmywam się po każdej wizycie w toalecie natomiast nie wiem co mogę stosować jeszcze bo wiem że clotomieazolum chyba nie bardzo..na pewno dzisiaj będę spała bez bielizny żeby był tam dopływ powietrza wiem że to też jest dobre..
Wiecie może co mogę jeszcze zastosować ?🤔😩help 🏳️
I oczywiście martwi mnie fakt że piersi przestały boleć tak z dnia na dzień mam nadzieję że to nie jest zły zwiastun..
Mi moja dr poleciła w razie infekcji INFECTVAGIN. Co jakiś czas biorę też Lactovaginal, tak profilaktycznie bez objawów. Do smarowania w razie pieczenia Cicatridina krem.
 
Gratulacje 🥰 napisz mi proszę: II trymestr liczy się od skończonego 13 czy 14 tc?
5627911B-4F98-4FDD-976C-DA6E75EFF0D2.png
 
reklama
Ja to cały czas mam w głowie...wyobraźcie sobie ,ze to historia z mojego miasta- czyli w razie 'W' trafiam właśnie do tego szpitala..
Do tego mam ja cały czas przed oczami, często ja spotykałam.
Szok i niedowierzanie
o matko rzeczywiście współczuję...
Najgorsze jest ta bezsilność... Rozumiem i szanuję religijność innych, ale jeśli sprawa jest oczywista to na co czekać...? Boże ona nie miała wód płodowych w 20 którymś tygodniu, do tego dziecko chore to oczywiste że nie przeżyje dziecko... Nie czuję się bezpiecznie...

Czy jeśli tutaj wysyłamy ten link to nie będzie mógł później j tak każdy w niego wejść?
 
Do góry