reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja dziś też zostawiłam córe w domu. Jedna grupa z przedszkola ma kwarantanne, bo dziecko ma covida. Mąż w trasie, więc siedzimy w domu. Czasem czuje takie bulgotki w brzuchu, wydaje mi się, że to już jakieś jakieś mini ruchy 🙈 trochę szybko, ale to chyba to. Ja nadal walcze z zatokami, wlasnie się inhaluje 🥴 trochę już mam tego dość, marze żeby wyjść na spacer...
Witaj w klubie , ja nie dość że mam coś z zatokami to alergia dochodzi i leki musiałam odstawić bo w sumie niewiemnczy wogole mogę coś brać. Cos stosujesz na zatkany nos ?:D
 
reklama
Witaj w klubie , ja nie dość że mam coś z zatokami to alergia dochodzi i leki musiałam odstawić bo w sumie niewiemnczy wogole mogę coś brać. Cos stosujesz na zatkany nos ?:D
parówki z szałwi, na noc jak nie mogę już wytrzymać nasivin baby, mam też sztyft do nosa nasaczony olejkami i wącham to. Wcześniej jeszcze płakałam irigasinem, ale strasznie mi uszy zatyka i odpuściłam 😏 w czwartek mam laryngologa, liczę, że mi jakoś pomoże. Tylko u mnie to już jest przewlekle zapalenie zatok i nie może puscic. Często chorowalam na zatoki przed ciąża, ale mi przechodziło, a teraz się uczepilo i już 3 tydzień mnie męczy 🥴
 
Lekarz mi zalecił a w ulotce jest żeby poradzić się lekarza [emoji16]

@mamahelenki92 strasznie mi przykro :( nieszczęście przeważnie chodzą parami..

Ja mam dzisiaj wizytę. Niedobrze mi że strachu. Ciąża po stracie to zupełnie inna bajka
Ostatnio się dowiedziałam, że dziecko, które urodziło się po stracie wcześniejszej ciąży, lub jakiś komplikacjach to tzw. tęczowe dziecko - i nie ma to nic wspólnego z ruchami LGBT

Więc jak uda się nasze kruszynki będą tęczowe 💓
 
reklama
Ostatnio się dowiedziałam, że dziecko, które urodziło się po stracie wcześniejszej ciąży, lub jakiś komplikacjach to tzw. tęczowe dziecko - i nie ma to nic wspólnego z ruchami LGBT

Więc jak uda się nasze kruszynki będą tęczowe 💓
Ocho! To moje dziecko będzie w takim razie tęczowym dzieckiem ⁶😅
Ja na dwa dni przed wizytą tak schizuje ze az wspolczuje mojemu mężowi... chodze taka zdołowana z zaciśniętym żołądkiem i wszystkie ciążowe dolegliwości mi dokuczają duzo bardziej.
Ja jestem za przejściem na zamknięty od adminki. Jakby była jakaś lista ro proszę mnie dopisać. Na zamkniętej lqtwiej jest nawiązać relacje. I można fotki wrzucać nieco swobodniej
Pamiętam jak szłam na pierwsze usg w pierwszej ciazy- jaka ja bylam nieświadoma niczego. O poronieniach praktycznie nie slyszalam. Test ciążowy uznałam za pewnik ze urodze dziecko za 9 miesięcy. I chyba chciałabym troche wrócić do tego stanu beztroski bo teraz to niestety w drugą stronę przeginam.
 
Do góry