reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Odważne tak wystawiać się na ryzyko stresu :D Pamiętajcie, ze testy nie są w ogóle stworzone i kontrolowane pod względem takich porównań, u mnie na Facelle kreska przy minimalnej ilości HCG była prawie taka sama jak dnia, kiedy robiłam betę i wynosiła 262u/l. Wiec w razie czego bez paniki :D
 
Ale jestem podekscytowana! Mam ochotę powiedzieć wszystkim i mimo, że moje poprzednie ciąże przebiegały bez większych komplikacji to rozsądek kłóci się z sercem i chyba poinformuję najbliższych po USG. Czy któraś z Was ma już dzieci w starszym wieku? Mam 2 córki 12 i 8 lat nie wiem kiedy im powiedzieć.
Ja mam 9latke. Powiedzieliśmy parę dni po tym jak wyszły testy bardzo wyraźne. Nie przyjęła tego za dobrze ale teraz już jest ok i częściej chce się przytulić i posiedzieć z nami. Nie chcieliśmy przed nią czegoś ukrywać, bo jest już duża dziewczynką i wiele rozumie.
 
Dziewczyny pomyślicie, że jestem wariatka, ale dziś cos mnie tknelo i myślę aaa walne jeszcze jeden test... Dla pewności 😅 no i mam uspokoiłam się... Ewidentnie ciąża! 😂
Od razu wariatka...
Ja po wizycie w piątek, chodź wiedziałam, że jest pęcherzyk ciążowy, usłyszałam, że to nie 6 tylko 4 tydzień, postanowiłam kupić test żeby sprawdźcie czy jest bardziej wyraźny, co oznaczałoby większe stężenie hormonu. Druga krecha była bardziej niebieska od tej kontrolnej...😅😅😅
 
reklama
Do góry