reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja już bym chciała wózek... Ale przed remontem nie ma to najmniejszego sensu (na początku lutego wymieniamy elektrykę)...
Poza tym coś mi się wydaje że nie dotrwam do Kwietnia z tym postanowieniem... Hmmm
Ja nie mam pomysłu na wózek 🤷‍♀️ nawet nie wiem kiedy się wziąć za oglądanie jakiś w stacjonarnych sklepach
 
reklama
Ja nie mam pomysłu na wózek 🤷‍♀️ nawet nie wiem kiedy się wziąć za oglądanie jakiś w stacjonarnych sklepach
My nasz wypatrzony przeze mnie w necie oglądaliśmy już jak byłam ok 13 TC 🤣😅...
Partner pochwalił nawet na research bo on by nie pomyślał, że coś tam (co uważałam za oczywistość) jest ważne... Typu spacerówka montowana przodem i tyłem do kierunku jazdy... Czy podnoszenie do pozycji troszkę wyższej w gondoli...
Nie wspominając o amortyzatorach czy hamulcu... Łatwym składaniu etc
 
Ja nie mam pomysłu na wózek 🤷‍♀️ nawet nie wiem kiedy się wziąć za oglądanie jakiś w stacjonarnych sklepach
Ważne kryteria to Np jacy jesteście wysocy żeby było wygodnie. Jak wózek będzie za niski albo za wysoki to może być nie wygodnie. Ja jestem niska 155 moj ma ok 180 i oboje jesteśmy zadowoleni z cybex balios s lux gondole ma na wysokości akurat i spacerówkę wygodna dwukierunkową rozkładana na płasko
 
Ważne kryteria to Np jacy jesteście wysocy żeby było wygodnie. Jak wózek będzie za niski albo za wysoki to może być nie wygodnie. Ja jestem niska 155 moj ma ok 180 i oboje jesteśmy zadowoleni z cybex balios s lux gondole ma na wysokości akurat i spacerówkę wygodna dwukierunkową rozkładana na płasko
No właśnie wysocy jesteśmy. Ja 180 cm, mąż 200 cm wzrostu
 
Hej. Szykujecie już wyprawkę? Ja bym bardzo chciała zacząć kupowanie, ale nie za bardzo mogę. Niebawem zaczynamy remont i nie chce żeby wszystko się zniszczyło/ zakurzyło. Nie mam piwnicy lub innego miejsca do przechowywania i zaczynam się stresować, czy zdążę. Myślę, że najszybciej będę mogła zacząć coś kupować od połowy lutego, termin mam na 5 maja. Niby wydaje się, że to sporo czasu, ale mam rwę kulszową i coś czuje, że chodzenie po sklepach może nie być możliwe za te parę tygodni..
Jak to u Was wygląda? Zakupy pełną parą, czy jeszcze się wstrzymujecie? No i od czego najlepiej zacząć?
 
reklama
Hej. Szykujecie już wyprawkę? Ja bym bardzo chciała zacząć kupowanie, ale nie za bardzo mogę. Niebawem zaczynamy remont i nie chce żeby wszystko się zniszczyło/ zakurzyło. Nie mam piwnicy lub innego miejsca do przechowywania i zaczynam się stresować, czy zdążę. Myślę, że najszybciej będę mogła zacząć coś kupować od połowy lutego, termin mam na 5 maja. Niby wydaje się, że to sporo czasu, ale mam rwę kulszową i coś czuje, że chodzenie po sklepach może nie być możliwe za te parę tygodni..
Jak to u Was wygląda? Zakupy pełną parą, czy jeszcze się wstrzymujecie? No i od czego najlepiej zacząć?
Ja już powoli kupuje,paczki przychodzą. Póki vinted gorące.
 
Do góry