reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Co ile macie robione usg?
Już mam dosyć słuchania narzekań mojej mamy że mam za często robione badania.... Dla niej wizyty co miesiąc to już jest za duzo... Zwariuje chyba do reszty 🙈
Ja mam co miesiąc ale w pierwszej ciąży było co 2 może 3 tyg... Też się nasluchalam aż mi się wnętrzności ruszały jak temat się walkowal 🙈 u mnie babcia dawała czadu ze wszystkim.... Dosłownie... Z zabobonami, obawami, wizytami usg, nawet w tv nie wolno patrzeć a brzydkie reklamy by się nie zapatrzeć 🤣🤣🤣 nie no były hity takie że można książkę napisać... Śmieszne ale nerwy miałam okropne. Nie dość że były problemy to jeszcze takim gadaniem ciśnienie dwigala
 
reklama
Ja miałam tylko 2 razy odstęp 2 tygodni (teraz i między 4, a 6 tygodniem), a tak to co 7-10 dni ;) A czego Twoja mama się boi? :)
 
Ja narazie mam wizyty co 4tyg a dopiero w pozniejszym okresie co 3tyg będą wizyty. Więc teraz w sumie mam miesiąc czekania na wizytę. Chyba że pójdę gdzieś wcześniej na USG bo marzy mi się poznać płeć, żeby zacząć już wić gniazdko 🙈
Co do imienia to jak będzie chłopiec to chyba będzie Bartuś, a co do dziewczynki to nie mam pojęcia 🙈
 
Ja narazie mam wizyty co 4tyg a dopiero w pozniejszym okresie co 3tyg będą wizyty. Więc teraz w sumie mam miesiąc czekania na wizytę. Chyba że pójdę gdzieś wcześniej na USG bo marzy mi się poznać płeć, żeby zacząć już wić gniazdko 🙈
Co do imienia to jak będzie chłopiec to chyba będzie Bartuś, a co do dziewczynki to nie mam pojęcia 🙈
ja wizyta pod koniec miesiąca i już też mnie kusi iść gdzieś do innego lekarza bo jestem mega ciekawa płci 😅😉 już bym coś kupowała, ale boję się, że pójdę a dziecko nic nie pokaże 🤣
 
A mi dzisiaj tak bulgocze w brzuchu że zastanawiam się czy to wzdęcia czy jednak dzidzia 😂 też tak macie? 😊
Od 3 dni to samo
Ponad to jak przyłożę dłonie do brzucha to czuję jak moj brzuch się płynie w kierunku rąk. W drugiej ciąży tez tak bylo i po okolo 2-3 tygodniach czułam juz wyraźne ruchy
 
Ostatnia edycja:
ja wizyta pod koniec miesiąca i już też mnie kusi iść gdzieś do innego lekarza bo jestem mega ciekawa płci 😅😉 już bym coś kupowała, ale boję się, że pójdę a dziecko nic nie pokaże 🤣
Haha właśnie to mnie powstrzymuje jeszcze przed pójściem, że pójdę a i tak jeszcze nie poznam 😂 bo w sumie już dwa razy lekarze próbowali dojrzeć płeć i za każdym razem źle się układało maleństwo 😉 więc pozostaje nam czekać , ciekawe czy wytrwamy w niewiedzy 😂
 
reklama
U mnie tak samo ze słodyczami, zeszły na drugi plan. Teraz moim zamiennikiem są ogórki kiszone 😄
Ja mam problemy żołądkowe i złe się czuję po kiszonkach, ale kikla dni temu tak mnie naszło na sałatkę śledziową - ziemniaki, cebula, Śledź, ogórek i majonez, ze nie mogłam się opanować, a później miałam zgage 2 dni.
 
Do góry