reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Widziałam, że któraś z Was pytała o odkurzacz. Chętnie się wypowiem, choć żeby coś doradzić musiałabym wiedzieć jaki typ podłóg masz i czy w domu sa zwierzęta. Mój pierwszy odkurzacz w 2009 roku to byl Zelmer, tradycyjny na kablu i z giętka rurą. W tamtych czasach miałam w mieszkaniu albo parkiet z duzym dywanem albo wykładzinę i jako, że dobrze ssał to byłam z niego nardso zadowolona. Nie pamiętam modelu, ale w tamtym czasie to byla jakaś najnowsza wersja. W ostatnim roku jego świetności 😁 kupiliśmy mieszkanie, w ktorym byly kafelki i panele na podłodze i tu ssał za mocno. Ciężko się odrywało rurę od podłogi. Duzo sily trzeba bylo włożyć w odkurzanie nim, a dywaniki mieliśmy raczej ozdobne niż zakrywające cala podloge. Miałam go około 5 lat, po tym czasie padł. Kupilismy na zamianę Philips PowerPro Aqua bezprzewodowy z funkcją mycia podłogi i to byl strzał w 10 na gołe podłogi. Ta funkcja mycia raczej do odświeżenia niż na gruntowne porządki. Mam go do dziś od 2017 i to jest mój odkurzac na sobotnie porządne odkurzanie w kątach. Na jedyn naładowaniu ogarniam cale mieszkanie. Czy np na zebranie piasku z butów jesienia. 3 miesiące temu kupiłam sobie irobota i tez jestem zadowolona, bo nie muszę odsuwać mebli żeby sprzątnąć np pod łóżkiem, puszczam go codziennie lub co drugi dzień i dzięki temu zawsze mam czystą podłogę. Zauważyłam nawet, ze mój znienawidzony gres z połyskiem w kuchni i na przepokoju jest dłużej czusty, a zdarzało sie, ze musiałam to dziadostwo myć dzien w dzien... Aczkolwiek w mojej ocenie irobot nie jest na gruntowne sprzątanie. Ale do utrzymania czystości jest fenomenalny! Plus myślę, ze ważna uwaga - nie mam zwierząt.
Dziękuję :)!
To ja pytałam :)
To ja podobny typ do Ciebie tj. Same panele plus płytki i brak zwierząt :)
Spojrze na ten model :)
 
Z apetytem było u mnie różnie, przez mdłości. Ogólnie przez ostatnie 2 miesiące jadłam mniej niż normalnie. Nie ochoty tez na słodycze, które normalnie niestety bardzo lubię no i ze względu na żołądek jadłam mniejsze porcje żeby mi się nie cofało.
U mnie tak samo ze słodyczami, zeszły na drugi plan. Teraz moim zamiennikiem są ogórki kiszone 😄
 
Cześć dziewczyny. Gratuluję wam błogosławionego stanu. Ale mam do was pytanko. Jakie macie objawy? Wiem że jesteście we wczesnej ciąży dlatego pytam. Bóle brzucha, skurcze , wzdęcia, częste odbijanie? Czy któraś z was podzieli się doświadczeniami ?
Bóle na szczęście sporadyczne i raczej słabe, z mocnymi pewnie na sorze mówiliby mi już po imieniu 🤔
Skurczy i wzdęć na szczęście nie mam...
Odbija mi się tak, że niejeden żul by mógł pozazdrościć... Z gazami z drugiej strony zresztą całkiem podobnie...
Wrażliwe sutki, bardziej pełne piersi...
Poza tym spalanym z 20h na 24... Jestem mega padnięta i zero siły na cokolwiek...
 
Ostatnia edycja:
Co ile macie robione usg?
Już mam dosyć słuchania narzekań mojej mamy że mam za często robione badania.... Dla niej wizyty co miesiąc to już jest za duzo... Zwariuje chyba do reszty 🙈
 
Co ile macie robione usg?
Już mam dosyć słuchania narzekań mojej mamy że mam za często robione badania.... Dla niej wizyty co miesiąc to już jest za duzo... Zwariuje chyba do reszty 🙈
Zapytaj mamy czy jest lekarzem, ze wie lepiej heh
Ja miałam co 3 tyg teraz wizyta po 4 tyg. W pierwszej ciąży cały czas miałam równo po 3 tyg
 
reklama
Do góry