reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Tez Ci sie chce ciagle siku? Ja mam ciagle parcie na pecherz, myslalam ze to ciazowy objaw a nie zapalenie pecherza 🙈
Tak tez ciagle chodzę. Ale mega dużo pije wiec na to bym stawiała albo może objaw ciąży choć w pierwszej do samego porodu nawet nie chodziłam w nocy siku. Teraz chociaż raz muszę iść jak wstaje do małej. Czuje ze ta ciąża mnie przetyra
 
Dziewczyny czy to jest realne abym miała późno popołudniowe mdlosci, a nie poranne? 3 dzień z rzędu przed 18 tak mnie mdli, że nie wiem co ze sobą zrobić...
u mnie rano trochę w dzień ok i wieczorem znowu . Od 2 dni budzę się w nocy i mi niedobrze. Wczoraj mi się nawet śniło że wymiotuje 🤣
 
Dziewczyny, czy miala ktoras z Was zapalenie pecherza w ciazy? Mi lekarka kazala wziac urosept, a w przeciwwskazaniach jest napisane, ze nie stosuje sie u kobiet w ciazy 🤔🤔🤔🙄
miałam 😓 urosept?? Mi nie kazała nic brać..oprocz picia dużej ilości wody herbaty żurawinowej kupiłam sobie syrop dla ciężarnych, a potem okazało się że jest bakteria coli i antybiotyk poszedł w ruch
 
Zadam pytanie bo 300 stron to za duzo zeby szukac, Czy ktoras z was ktora ma juz dziecko miala w tej donoszonej ciazy plamienia mkedzy 6 a 7 tygodniem? Nie implantacyjne bo to nie mozliwe. I wszystko bylo pozniej ok? Brązowe, niewielkie ale z krwią. Dziekuje za odp!
Ja w ciąży z synem miałam krwotok w okolicy 7 tygodnia. Beczalam jak bóbr, bo myślałam że już po zawodach, okazało się że to krwiak. Leżałam plackiem miesiąc, krwiak się wchłonął i wszystko zakończyło się szczęśliwie ❤
 
Dziewczyny, a macie moze pobolewania takie ciagniecia macicy/jajnikow? Ciezko okreslic, ale typowo nie podbrzusze tylko raczej krocze. Kurcze martwię sie troche 🥺 bo u mnie zaczely sie przed miesiaczka, prawie cale 4 dni trwaly. Pozniej ustapily, zrobilam test i bete, potwierdzilam ciążę i dzisiaj znowu mialam okolo 18 z godzinke takiego ciagniecia. Do lekarki dzwonilam, mówiła, zeby sie położyć wyciszyć i powinno minąć, a takje pobolewania sa czestym zjawiskiem wczesnej ciazy.
U mnie wczoraj po raz pierwszy się coś takiego pojawiło i musze przyznać, ze dość mocno mnie to bolalo, ale po około godzinie przeszło.
 
Dzień dobry:) jak samopoczucie w piątek? Mnie muli na żołądku 🤢 mam nadzieję że to jednorazowe bo liczę że w tej ciąży mdłości mnie oszczędza 😅
 
reklama
Do góry