reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Kamień z serca 💓 Jutro moja kolej. Nie liczę na zarodek, a tylko na ciążę w odpowiednim miejscu. Mam dziś bóle takie ciągnące do pachwiny, dość mocne i zaczynam się trochę martwić, ale co ma być to będzie.
ja też jutro usg :)
Tydzień temu nie było jeszcze nic widać . Mam nadzieję że teraz już będzie :)
 
reklama
Zgaga?
W ogóle jak odżywiacie się w ciąży? Tzn mam na myśli, co robicie jak najdzie Was wielka ochota na coś niezdrowego... Dodam że u mnie problem z cukrem a zdążą mi się zgrzeszyć czasami.. 😔
Hej u mnie od wczoraj wleciała dieta cukrzycowa. Lekarz zalecił, bo gruba jestem xD

Na zgage najlepsze unikanie w moim przypadku kawy , smazonego i fast foodow. Co do zachcianek , mozna wierzyć lub nie do póki kogoś nie najdą . Przed pierwszą ciążą też tak się naczytalam i taka mądra byłam a później bywało, że mieszałam różności. Np śledzia z kefirem żurawinowym,albo kanapki z twarożkiem i pomidorami. Od razu odpowiem- nie przybrałam po żadnej ciąży na wadze. To co przybrałam zginęło w ok miesiąc po narodzinach. W tej ciąży zanim o niej wiedziałam zachciało mi się strasznie kiszonych ogórków. Usiadłam i na kolację zjadłam cały słoik:)
Nie każdy musi je mieć,ale to nie znaczy że ich nie ma.
 
Dziewczyny, a macie moze pobolewania takie ciagniecia macicy/jajnikow? Ciezko okreslic, ale typowo nie podbrzusze tylko raczej krocze. Kurcze martwię sie troche 🥺 bo u mnie zaczely sie przed miesiaczka, prawie cale 4 dni trwaly. Pozniej ustapily, zrobilam test i bete, potwierdzilam ciążę i dzisiaj znowu mialam okolo 18 z godzinke takiego ciagniecia. Do lekarki dzwonilam, mówiła, zeby sie położyć wyciszyć i powinno minąć, a takje pobolewania sa czestym zjawiskiem wczesnej ciazy.
 
Hej Kochane mam wyniki bety i Progesteronu. Jak z Bety jestem zadowolona bo w poniedziałek było 228 dziś już 977 tak martwi mnie progesteron, bo mam tylko 13.20 czy to nie za niski wynik jak na około 5tydzien? Nie mam plamień. Ale może to pozamaciczna 🙄 nie wiem co myśleć. Napisałam też do lekarza czy to aby nie za niski progesteron, ale czekam na odpowiedź
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, a macie moze pobolewania takie ciagniecia macicy/jajnikow? Ciezko okreslic, ale typowo nie podbrzusze tylko raczej krocze. Kurcze martwię sie troche 🥺 bo u mnie zaczely sie przed miesiaczka, prawie cale 4 dni trwaly. Pozniej ustapily, zrobilam test i bete, potwierdzilam ciążę i dzisiaj znowu mialam okolo 18 z godzinke takiego ciagniecia. Do lekarki dzwonilam, mówiła, zeby sie położyć wyciszyć i powinno minąć, a takje pobolewania sa czestym zjawiskiem wczesnej ciazy.
To moja 3 ciąża i w każdej tak mam :) odpocznij.
 
reklama
Hej Kochane mam wyniki bety i Progesteronu. Jak z Bety jestem zadowolona bo w poniedziałek było 228 dziś już 977 tak martwi mnie progesteron, bo mam tylko 13.20 czy to nie za niski wynik jak na około 5tydzien? Nie mam plamień. Ale może to pozamaciczna 🙄 nie wiem co myśleć. Napisałam też do lekarza czy to aby nie za niski progesteron, ale czekam na odpowiedź
Według tabeli z laboratorium w którym ja robiłam Twój wynik progesteronu mieści się w normie dla pierwszego trymestru norma jest 11-44,3. Ale wiadomo lepiej jak lekarz się wypowie 😏
 
Do góry