reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Ja też mam wizyty w luxmedzir i bardzo mnie to wkurza, że na USG trzeba się osobno zapisywać i nie zawsze uda się zgrać z wizytą. Nie uśmiecha mi się podwójnie nóg rozkładać, bo nie jest to komfortowe dla żadnej kobiety. Dzisiaj aferę zrobił bo od 3 września próbuje się zapisać na USG do mojego lekarza na 24 września bo tak mam wizytę i tak mi kazał przyjść, a terminów na USG brak. Nie wyjdę z gabinetu jak mi tego USG nie zrobi i nie obchodzi mnie że za to osobno kasują. Niech sobie kasują ale ja chcę mieć USG na wizycie. Prędzej terminie do niego nie ma bo jest na urlopie a nie będę do innego lekarza szła na USG.
Ja korzystam z pakietu Luxmed ale nie bezpośrednio w placówce tylko w prywatnym centrum medycznym a oni mają kontrakt z luxmedem. Wszystkie wizyty mam u nich za darmo na ten pakiet ale jeśli chodzi o badania to muszę mieć zawsze skierowanie od Luxmedu. Na szczęście u ginekologa mam wizytę plus potrzebne usg i nie muszę wcześniej się umawiać osobno. Nie wyobrażam sobie takich praktyk żeby osobno chodzic i tak jak mówisz to jest nie komfortowe
 
Ja mam clexane, więc nawet sobie nie wyobrażam w takim razie neoparin jeśli ma gorszą igłę 😅 Ale najlepsze, że do tej pory myślałam, że spoko, że tak ma być i tak ma każdy. Teraz mnie uświadomiłaś, że chyba coś jest nie tak. Wczoraj ginekolog pytała czy to od Clexane te siniaki, a ja do niej, że taaaak, ale i tak myślałam że będzie gorzej 😂
A robisz pod kątsm 90 stopni czy 45? W ulotce piszą zeby 90, ale widzialam w necie, ze niektore kobitki robią pod 45.
Pod kątem 90 stopni, po wyciągnięciu igły czekam jakieś 5 sekund zanim puszczę fałd skóry i później nic nie rozcieram [tak jak jest napisane w ulotce].
 
Pod kątem 90 stopni, po wyciągnięciu igły czekam jakieś 5 sekund zanim puszczę fałd skóry i później nic nie rozcieram [tak jak jest napisane w ulotce].
A no właśnie, też doczytałam teraz żeby nie rozcierać aby uniknąć sińców... A mi mama mówiła żebym rozcierała to nie będzie zrostów i to mi bardziej utkwiło w głowie... Spróbuję jutro bez rozmasowania i zobaczymy, może tu tkwi problem 🙂
 
Naprawdę poważnie to wygląda. A bierzesz clexane czy neoparin? Ja neoparin, ale czytałam kiedyś, że neoparin ma gorszą igłę niż clexane. Ja cały czas mam neoparin, więc tylko cytuję opinię.
ja wzielam 1 opakowanie neoparin i byla tragedia, bo on ma tępe igły. Clexane ma ostra igłe i cieńszą strzykawke przez ktora wolniej dajesz i mniej boli.
 
reklama
Do góry