reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Tak. Już dodzwoniłam się do koordynatorki medycznej. Kazała iść w czwartek na sprawdzenie przyrostu i dopiero wtedy prześle mi kod na nową receptę. Powiedziała też, że progesteron im większy tym lepszy, więc mam nie patrzeć na tę górną granicę. Wizyta pewnie w przyszłym tygodniu, jeszcze nie mam terminu, czekamy na czwartek :)
Dokładnie , byle do czwartku ! Dobrze że jutro idę do pracy to mi zleci bo dziś wolne i odswiezalam ciągle w oczekiwaniu na wynik [emoji85][emoji85] aczkolwiek wynik był koło 13 więc znośnie :) w czwartek będzie ciężej bo oczekiwania są konkretne a jeśli phu phu będzie wszystko dobrze to czekam grzecznie do 21.09 do wizyty ! :)
 
reklama
W skrócie:
W poprzedniej poronionej ciąży betę robiłam w sumie 4 razy. Pierwszy raz dosyć wcześnie (2 pomiary) i następne 2 w kolejnym tygodniu. Tak się składa, że moja dzisiejsza beta była robiona dokładnie w tym samym dniu, co poprzednim razem (3 pomiar)
Wtedy miałam betę ok ok 770 a teraz 4720
Progesteron wtedy to było około 11 teraz 27,20
Wszystko to to są okolice 5 tygodnia (nie mam aplikacji ciążowej i nie siedzę i nie liczę dokładnie dni żeby nie zwariować) twraz byle do czwartku i oby było dobrze :)
Super , wysoka beta :)To teraz przyrost w czwartek i możesz umawiać się do lekarza bo już napewno będzie widać :)
 
Kurde ale jestem.zla. w czerwcu i lipcu chodziłam do dentysty żeby zrobić porządek z zębami. 6 leczona normalnie, 7 kanalowo. I coś mnie tam zaczyna boleć.jak jem czasami. No załamie się chyba.... Juz nie mówiąc o kasie ile mnie to kosztowało to jeszcze teraz nerwy bo niby w 1 trymestrze lepeij nie robić w znieczuleniu

Boże mam nadzieję że z ciążą będzie wszystko ok mimo tych historii zębowych bo już się naczytałam że to niedobrze i w ogole

No niestety tak czasami bywa, że w ciąży miko, że się dba o zęby, to się strasznie psują. Mam nadzieję, że się u ciebie uspokoi.

Ja pewnie się będę żegnać. Był pecherzyk z całkiem żółtym, dostalam duphaston, dużo odpoczywać. Nie zdążyłam tego wcielić. Krwawie😭😭😭

Rozumiem, ale ja naprawdę nie mam z kim dziecka zostawić. To nie wygladalo tak jak w poprzedniej ciąży, czyli skrzepy plus troche krwi. Wtedy wlasnie krwiak mi sie wylal. Teraz nie wiem co to, ale cos jest nie tak. Jak coś zostało może duphaston mi pomoże. W czwartek ide do lekarza, zobacze czy coś tam zostało. Dziękuję za wsparcie😌

Trzymam za Ciebie, za Was, mocno kciuki✊✊✊
 
Dziewczyny pewnie myślicie że zwariowałam 🙈🙈🙈ale tak mnie niepokoiło że tydzień temu nie było widać zarodka a tu się naczytałam i nakręciłam że może mam pusty pęcherzyk i się umówiłam na dziś do lekarza. Serduszka jeszcze nie widać ale zarodek już tak :) dziś według om 6+2 received_2651453228517673.jpeg
 
Słuchajcie co za fatalny dzień. Zepsuła nam się zmywarka i dzisiaj mieliśmy zamówiony montaż. Nie dość że uszkodzili meble to jeszcze jak się otwiera to się ocierają drzwiczki. Maja wrocic poprawić ale na razie ich nie ma......
 
Słuchajcie co za fatalny dzień. Zepsuła nam się zmywarka i dzisiaj mieliśmy zamówiony montaż. Nie dość że uszkodzili meble to jeszcze jak się otwiera to się ocierają drzwiczki. Maja wrocic poprawić ale na razie ich nie ma......
Ze zmywarka to ja też mam źle wspomnienia. 3 lata temu kupiliśmy nowa i przy 3 myciu się zepsuła! Facet od serwisu że to nasza wina że zły montaż, później że coś musiałam myć nie tak. A jak się okazało mieliśmy takiego pecha że trafiliśmy na fabryczna wadę że w ręce co wodę doprowasza był jakiś plastik i ciśnienia nie było 🤦‍♀️
 
Prawdopodobnie zadam głupie pytanie: jakie usg robił wam ginekolog podczas badania (potwierdzenie ciazy) Do tej pory myślałam że robi się na początku transwaginalne, ale moje koleżanki miały tylko przez powłoki brzuszne (nie wiem tylko w którym tygodniu poszły na pierwsze badanie) i jak to jest?
 
reklama
Prawdopodobnie zadam głupie pytanie: jakie usg robił wam ginekolog podczas badania (potwierdzenie ciazy) Do tej pory myślałam że robi się na początku transwaginalne, ale moje koleżanki miały tylko przez powłoki brzuszne (nie wiem tylko w którym tygodniu poszły na pierwsze badanie) i jak to jest?
Ja zawsze pierwsze dopochwowe... nawet na 3d w 13 tyg musiała zmienić na takie bo jednak przez powłoki jest gorzej widoczna tak wczesna ciąża
 
Do góry