reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

A z innej beczki...podajecie maluchom soczki? Jak tak, to jakie? Te im dedykowane hipa, bobo fruit czy inne tj.tymbark. czym sie tak naprawde one roznia?
 
reklama
A z innej beczki...podajecie maluchom soczki? Jak tak, to jakie? Te im dedykowane hipa, bobo fruit czy inne tj.tymbark. czym sie tak naprawde one roznia?
Ja czasem daje te dla dzieci ale pol na pol z wodą, albo kompot ten co gotuje dla nas do obiadu, tylko odlewam zanim doslodze, bo mąż musi mieć slooodko[emoji12] [emoji23]
 
Hej kupuje soczki te dla dzieci po którymś miesięcu, dodaje wody. Albo samą wodę pije. Jak ten czas leci niektóre z Was już po imprezie roczkowej, niektóre tak jak ja przed. My wyprawiamy miesiąc po urodziach też w restauracji, połączony będzie z chrzcinami siostrzeńca. Ja wracam początkiem lipca do pracy. Nie mam pojecia jak to będzie. Bo w mojej pracy nie ide na 8 h. Pracuje się raz 8h raz 13h. Mój M będzie pilnował z moją siostrą na zmianę. W planach mam popracować do końca roku i postarac się o rodzeństwo dla Laury. Ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, o Laure staralismy się ponad rok.
 
Ja nie daję żadnych soków.

@Agunia93 szybka decyzja o drugiej dzidzi ;)

Ja zaczęłam urlop wypoczynkowy- zaległy ;)
No haha z początku byłam sceptycznie do tego nastawiona, ale widzę po brata dzieciach między nimi 4.lata różnicy Antoś ma 2 Ola 4 i jakoś nie mają dużo wspólnych zabaw ze sobą. Tak z 2 lata różnicy by mi pasowało, ale no zobaczymy. Może jeszcze odoczekamy aż Mała skończy 2 latka. A po 2 jeśli mam tam wracać do pracy to aż mnie to przeraża i też ze względu na to. Ja mam tylko lonad miesiąc zaległego więc zleci nawet nie będę wiedziała kiedy :)
 
A z innej beczki...podajecie maluchom soczki? Jak tak, to jakie? Te im dedykowane hipa, bobo fruit czy inne tj.tymbark. czym sie tak naprawde one roznia?
U nas tylko woda. Wg zaleceń nie powinno się podawać soków, bo to sam cukier, odżywczo też bez większych wartości. Ja unikam. Starsza rzadko pije, bo nie lubi, choć zdarzy jej się nagła "chęć" a potem są jazdy z zachowaniem :/
W mega upały pewnie czasem dam domowy kompot ale niesłodzony lub wodę z dodatkami typu sok z cytryny, mięta, maliny. Chyba że nas dopadną zatwardzenia, wtedy w ruch pójdzie sok z suszonych śliwek
 
reklama
Moja pije chętnie wodę daje jej też do picia sok malinowy własnej produkcji .
Caltha super że hormon przynosi efekt .
Jetkka trzymam kciuki za Was .

Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych życzę Wam wszystkim dużo zdrówka ,miłości,spokój .Serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół . Wesołego Alleluja .
 
Ostatnia edycja:
Do góry