reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Wspominałam kiedyś o guzku w okolicy skroni u córci. Dziś po wizycie u chirurga dowiedzieliśmy się, że to nie żaden kaszak, a może się takie coś zrobić przy szwie czaszkowym podczas wzrostu główki i samo się wchłonie. Mamy pokazać się we wrześniu. Uff.
 
reklama
Hej dziewczyny, oski trafil w ciezkim stanie do krk:( pluca mu coraz bardziej złe dzialaja.. Ma kolejne zapalenie pluc.. Nie wiem jakie maja plany.. I oprócz tego infekcje ma broviaka:\ raz mowia o intubacji .. Zaraz o czym innym.. Masakra
.
 
@basia89 robiliśmy i wyszło <25.
@aNusia90 gotuję na wodzie. Kaszę jaglaną wypłukuję zimną wodą, potem wrzątkiem i dopiero wrzucam do gotującej się wody. Mieszam i gotuję do miękkości.
Kukurydzianą wrzucam do wrzątku i gotuję mieszając aż odparuje woda.
Dodaję owoce i wcinamy z synkiem :)
@Jetkaa zdrówka Wam życzę!!!
 
Hej dziewczyny, oski trafil w ciezkim stanie do krk:( pluca mu coraz bardziej złe dzialaja.. Ma kolejne zapalenie pluc.. Nie wiem jakie maja plany.. I oprócz tego infekcje ma broviaka:\ raz mowia o intubacji .. Zaraz o czym innym.. Masakra
.

Jetkaa myslami jestesmy z Wami!! Modle sie za Oskarka, trzymam kciuki zeby wszytko bylo dobrze!
 
Hej dziewczyny, oski trafil w ciezkim stanie do krk:( pluca mu coraz bardziej złe dzialaja.. Ma kolejne zapalenie pluc.. Nie wiem jakie maja plany.. I oprócz tego infekcje ma broviaka:\ raz mowia o intubacji .. Zaraz o czym innym.. Masakra
.

Masakra, tak jak napisałaś... Jestem z Wami myślami, mocno trzymam kciuki, żeby kolejny raz mały chłopiec udowodnił jak jest wielki. Tak wielki jak i jego mama a a Waszej wielkości nie da się wręcz ubrać w słowa! Pisz jak tylko będziesz mogła, czekamy na wieści. Przecież niedługo jego pierwsze urodzinki... Ech...
 
Hej dziewczyny.. U nas stan średnio ciezki:\ maly ma zapalenie płuc, troche łapie wody:/ poplakalam sie bo zachorowałam i nie moge z nim byc:\ mam zapalenie krtani i tchawicy:/ i boli mnie to ze jest tam sam:\ boje sie ze coś sie stanie.. Mam nadzieje ze jego stan bedzie sie poprawiac... Jest na tlenie.. Ma antybiotyki i sterydy.. Mam nadzieje ze i tym razem Oski nam pokaże jaki jest silny:( trzymjcie kciuki, i modlcie sie z nami o to zeby wszystko sie dobrze skończyło
 
Jetkaa jesteśmy z Tobą myślami....
Dziewczyny czy wasze dzieci też się wiercą przez sen? U nas zaczęły się dziwne noce, przekręca z jednego boku na drugi potem na brzuszek a jak nie może się przewrócić na plecki to się budzi i siada w łóżeczku, potem ja usypiam i śpi. Do tej pory spała jedynie na pleckach i była spokojna
 
reklama
Jetkaa jesteśmy z Tobą myślami....
Dziewczyny czy wasze dzieci też się wiercą przez sen? U nas zaczęły się dziwne noce, przekręca z jednego boku na drugi potem na brzuszek a jak nie może się przewrócić na plecki to się budzi i siada w łóżeczku, potem ja usypiam i śpi. Do tej pory spała jedynie na pleckach i była spokojna
Też tak mamy z tym spaniem, a teraz wychodzi jej drugi ząb to dodatkowo mam marudzenie, płacz i katar[emoji2372]
 
Do góry