reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczyny karmiace piersią,co dajecie dzieciom na kolację? Moja za cholerę nie ruszy nic z mlekiem modyfikowanym, na wodzie kaszkę zje, Ale z mlekiem odpada...
Mam ten sam problem. W ogóle rozszerzenie diety ciężko i powoli nam idzie.
Jetkaa to dobra nowina że rośnie nasz wojownik. A co do partnera chłopy to słaba płeć i to co Hope napisała to najlepsza propozycja.
 
reklama
Mam ten sam problem. W ogóle rozszerzenie diety ciężko i powoli nam idzie.
Jetkaa to dobra nowina że rośnie nasz wojownik. A co do partnera chłopy to słaba płeć i to co Hope napisała to najlepsza propozycja.
No właśnie kurka co robisz w takiej sytuacji? U nas obiadki sie ruszyły zjada nawet, owoce też zjada, Ale przemycić to mleko?
 
Byłam u fizjoterapeuty i kazała ja karmić na początku patyczkiem takim jak lekarz ma laryngologiczny, bo moja miała problem z łyżeczką i po tym się ruszylo
 
U nas z kolei była odwrotna sytuacja, zostaliśmy zaproszeni jakiś czas temu do znajomych którzy mieli chore dziecko. W efekcie wszyscy się potwornie rozchorowaliśmy, wirusowe zapalenie płuc, to była masakra. Także wizyty tylko zdrowych i tylko u zdrowych, to mój priorytet.

@Jetkaa tylko pamiętaj, żeby ten odstresywacz sprzątanie czymś zastąpić, musisz mieć gdzieś ujście dla emocji ;)

A z tym siusiakiem to u nas było identycznie, TZ od razu zauważył, że siusiak synowi urósł, jakby tylko to było większe XD Choć u Was większy siusiak to faktycznie powód do radości :D No i ta waga, 3800, wow! Nareszcie do przodu!
 
Wiecie co normalnie wziąść i strzelić tym wszystkim lekarza w leb... mojego starszaka jakiś czas temu zaczął powoływać zabek wiec poszliśmy do dentysty i ta powiedziała ze mały ubytek ładnie zrobiła wypełnienie po trzech dniach znów zaczął bolec poszliśmy spowrotem otworzyła zabka włożyła lekarstwo i powiedziała ze mamy przyjść po nowym roku i dziś młody obudził się ze spuchnieta buzia i bólem. ... oczywiście nasz gabinet zamknięty pobiegłam bo całym mieście szukać pomocy bo nie chciałam odrazu jechać na pogotowie stomatologiczne (mam złe skojarzenia ) zostawiłam to na ostateczność. Znalazłam czynny gabinet wyprosilam wizytę przyjęli i dowiedziałam się że ząb nie dokona został oczyszczony i wogole zaczęło dziasło wzrastać w zeba !! No matko ! Dostalismy antybiotyk i jeśli ropien który tam jest będzie schodził na gardło i utrudniał oddychanie mam jechać na szpital .... no kuzwa mac czy tylko ja trafiam na takich ludzi co mi dzieci zamiast leczyć krzywdzą ... przepraszam ale musiałam się wyglądać.....
 
Zdrowego, szczęśliwego, spokojnego i pełnego miłości 2019
 

Załączniki

  • part000001_59.jpg
    part000001_59.jpg
    142,1 KB · Wyświetleń: 153
reklama
Do góry