reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Jakas infekcje mial i tak organizm sie obronil w najslabszym miejscu to wyszo.. Wielkości bylo to kciuka .. Byla gula. Ale to mial byc kaszak.. I w momencie zaczelo rosnąć czerwieniec i blyszczec.. Jeszcze chcila i by pekla..:(
 
reklama
A pisałaś, że ma paskudny katar, biedak, oby się nie okazało, że chwyta wszystko. Starszy brat w przedszkolu, częste wizyty u lekarzy, aż się prosi o otwarcie sezonu chorobowego :( Jak dzisiaj, lepiej troszkę? My mieliśmy tylko octanicept stosować i zmieniać opatrunek, ale zmiana była powierzchowna, na skórze. To coś innego.
 
Hej

@Jetkaa jak przeczytałam że u was znowu się pochrzaniło to aż się popłakałam, boziu takie maleńkie niewinne dzieciątko i musi tyle wycierpieć:( najważniejsze że operacja się udała, duuuużo zdrówka dla was i żeby wkońcu zaczęło się układać i pasmo nieszczęść wkońcu się od was odwróciło, trzymaj się kochana w końcu musi być dobrze.
 
A jakby któraś była zainteresowana wczoraj w netto kupywałam 2 słoiki hipp po 5mies. za 4,29(dwupak) jakaś akcja specjalna bo duzo tego było.
 
Hej . octoniseptem tez przemywam
Tylko ja musze tam wsrodu w tej dziurce:\ az mi sie slabo tobi jak wkladam tam wacik.. Wrrr..tylko to musi byc suche. Zeby sie nie saczylo nic..i za razem zeby nie zaroslo
. musze mu to rozszerzać .. Mojemu sie slabo robi.. Mam nadzieje ze dzis bo mamy wizyte u chrurga będzie ok

A zapomnialam wam powiedzieć ze w srode tą co bylo mielismy miec posiedzenie orzekajace.. I szlak trafil wszystko bo bylismy w szpitalu.. Odwolali na za miesiac.. No cuz..

Katarek minął nawet dosc po tych kroplach do oczu i noska ;)
Fajna dzisiaj pogoda :) taka w sam raz na spacer:)
 
Po każdej nowości są możliwe dolegliwości brzuszkowe. Daj że 2 dni odpocząć od jedzenia i negocjacji nie mleko i spróbuj jeszcze raz podać.
 
@Jetkaa mi się słabo robi jak to czytam... bolesne dla niego? Szkoda, że orzeczenie się przesunęło, jakby nie patrzeć miesiąc w plecy.

U nas też bardzo ładnie, drugi dzień.
 
Hej dziewczyny !

Udało mi się znaleźć chwilkę więc też się pojawiam ponownie na forum :)

Mój maluszek ma już pół roku... nie wiem kiedy to zleciało ... ogólnie mam też różne z nim przeboje.. najpierw z wagą było coś nie tak, okazało się że biedny nie najadał się z piersi i przyzwyczaił się do małych porcji bo w ogóle mi nie płakał !! Zaczęłam go dokarmiać mlekiem to teraz piersi oczywiście już nie chce ale dalej walczę bo szkoda mi troszkę. Potem zrobiłam mu profilaktycznie usg przezciemiączkowe i niestety wyszło na nim że doszło do "niedotlenienia okołoporodowego" ale jak to się stało nie mam pojęcia... neurolog u której byłam powiedziała abym się na zapas nie martwiła i że na jej oko mały rozwija się prawidłowo, w przyszłości jedynie mogą być jakieś problemy z nauką itp.. ale mimo wszystko siedzi mi to w głowie... Teraz mam też taki gorszy czas - mówi się że po porodzie kobiety mają baby bluesa, a ja chyba mam go w tej chwili.... czuję się czasem, tak jakbym w ogóle nie nadawała się do tej roli - bycia mamą. A Wy miałyście może taki stan ??? Jak sobie z tym radziłyście ??

Jetka - super masz synka i jesteś mega dzielna!!!! ;) Trzymaj tak dalej

Pozdrawiam Was gorąco dziewczyny!
 
reklama
Moj po marchewce ladne kupy robi i nic go nie boli. Ale fakt daj mi czas na marchewkę i zobacz jak zareaguje za 2/3dni:)

No boli boli.. Bo jednak jak jest rana .. I w dodatku musze ją rozszerzać to i wyciskać . ale malutki jest baardzo dzielny. Nawet chirurg byl w szoku.. Fajnie bo nas przyjeli bez kolejki jak zobaczyli ze to z prokocimia..
Oczywiście mocherowe berety nie były zadowolone jak chirurg nas wziąl bez kolejki.. Te gadania.. Eh.. No trudno.
Ta tydzień mamy kolejną kontrol u chirurga. Pobral wymaz i zobaczymy.. Aa dzis byliśmy tez z starszakiem na bilansie 4latka. Wszystko ok. Ma mysze duża na posladku tak 4cm na 4cm. I duze wlosy z tej myszki wychodza. Ale lekarka powiedziała ze ona jest ok i nie ma zmian.. To tylko myszka.. Noi byliśmy zbadać szymusiowi siusiaka.. Noi tu jest problem w zakopanem nie ma urologa dziecięcego na NFZ. tylko w prokocimiu.. Jak to uslyszalam myslalam ze padne.. Ale udalo sie znalesc prywatnego we wtorek i idziemy do urologa. bo napisala ze wada prącia.. Mam nadzieje ze napisala tak bo nie zna sie na siusiakach.. Bo ja sie boje ze starszak bedzie mial zabieg i co ja zrobie.. Musze byc przy oskarze bo go podpinam .. Damian tez musi byc jako osoba asystujaca..ale z 2 strony nie zostawie szymona samego z tym.. A jest taka zasada u profesora ze jeżeli coś sie dzieje ze jedna z pary nie da rade byc orzy podpinaniu mozna jechac na oddzial i one pomoga.. Czyli jak ja bede z Szymonem damian musi jechać do profesora i tam zostanie z oskim poki szymus nie wyjdzie ze szpitala.. A tamte lekarki beda podpinac oskiego.. Czasem jak matka szla rodzic dziecko z hiperka trafialo na oddzial.. Dobrze ze nie jestesmy sami tylko mamy ten oddzial w razie W
 
Do góry