reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Zatkany kanalik przekuwa się igłą. Miałam zapalenie piersi, ale początkowo na grupie na fb dotyczącej karmienia dziewczyny pisały, że może zatkany kanalik. Chyba można iść do rodzinnego, albo on się tym zajmie albo pokieruje dalej.

Mojemu dziecku się całkiem dziś cykl dnia rozwalił, jak zwykle wstaje o 6 i o 8 ma drzemkę, to dziś wstała o 8.15 i na 9.30 jechałyśmy na drugą dawkę szczepionki. Potem po szczepieniu z 1,5h spała i dopiero następne spanie od 17 do 23 (zwykle sen nocny od 21). No ciekawe, bo zasnęła mi teraz po północy.

A ile ważą wasze dzieci i w jakim są wieku? I jaką miały wagę urodzeniową?
Nasza mała w poniedziałek skończyła 11 tygodni i waży 6800g. Waga urodzeniowa: 3480g.
 
Dzięki za rady. Dziś zabrałam się za igle Ale tylko delikatnie skórkę ruszyłam...bałam się ja wkładać głębiej jak to pisały na Internecie dziewczyny że wkladsly nawet wenflon. Straszne się to wydaje. A razie chyba nic nie zmieniło się:( dalej jest taka biala kropka na brodawce Ale jakby pierś mniej bolała.
Mój urodzony 4780 .wfozrja skończył 3 miesiące i miał 7700.
 
U mnie urodzona 3100 a teraz ma 11 tygodni i 6200 :) Nie mam czasu na forum bo przy tych upałach młodsza jakby bardziej marudna. Byle do jesieni, chić w sumie fajnie żeby czas nie leciał za szybko bo będzie trzeba wrócić do pracy ;)
 
Dzień dobry! Mamy kolejny upalny dzień, nie wiem jak wasze dzieci ale mojej kompletnie to nie służy. Wczoraj dałam małej przygotowanego żywca to picia i wciągnęła wszystko potem nakarmilam ja piersią. Mi się wydaje że pierś to za mało w takie dni, bo można częściej przestawiać ale skąd wiadomo jakie ma mama mleko? Może być bardziej gęste i dziecko nadal jest spragnione. Kurcze Wasze dzieci super główki trzymają moja tak średnio. 10 sierpnia kończy 3 miesiące, magiczna granicą po której wiele rzeczy ma się zmienić [emoji4] zauważyłyście że jest coś inaczej? U mnie faktycznie zrobiła się bardziej kumata, gada sobie, z brzuszkiem różnie bywa.
 
Ja tez czekalam na magiczna granice 3 miesiecy. Co prawda bole brzuszka sie zmniejszyly ale przyszly te upaly i maly dalej strasznie placzacy. Jeszcze teraz przewraca sie z pleckow na brzuszek i sie denerwuje jak mu nie wychodzi a jak juz wyjdzie to denerwuje sie jeszcze bardziej bo nie potrafi wrocic na plecki :-/
 
reklama
Do góry