reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
A moja niunia już od jakiegoś czasu chce siadać. Jak ja chwyce za raczki, to sie napina i mknie do przodu:) na raczkach się ppdnosi, a twraz zabieramy się za ćwiczenia obrotów, z pleckow na bok.
 
A moja niunia już od jakiegoś czasu chce siadać. Jak ja chwyce za raczki, to sie napina i mknie do przodu:) na raczkach się ppdnosi, a twraz zabieramy się za ćwiczenia obrotów, z pleckow na bok.
Moja bardzo sprawnie juz sie przewraca z brzucha na plecki :) spryciara :) nie lubi lezec na brzuchu i szybciutko sie odwraca za kazdym razem jak ja tak poloze
 
Kurczę, aż tak szybko Wasze dzieciaczki się rozwijają? Mój nie przewraca się jedynie umie z pleców na bok o siadaniu nie mówiąc. Na brzuszku nie lubi.
Też mamy ciemieniuche od początku, była też na brwiach Ale już tylko na górze głowy została. Nic oliwie bo włosy potem strasznie tłuste nawet po kąpieli zostają. Musi minąć
 
Kurczę, aż tak szybko Wasze dzieciaczki się rozwijają? Mój nie przewraca się jedynie umie z pleców na bok o siadaniu nie mówiąc. Na brzuszku nie lubi.
Też mamy ciemieniuche od początku, była też na brwiach Ale już tylko na górze głowy została. Nic oliwie bo włosy potem strasznie tłuste nawet po kąpieli zostają. Musi minąć
Mój póki co w ogóle się nie przekręca, niedawno zaczął trzymać główkę leżąc na brzuszku a i tak ciągle mu lata, długo nie utrzyma. Szybko się męczy
 
Moj syn ma 3.5miesiaca i nic lepiej nie jest. Mam wrażenie, ze jest gorzej z tymi bąkami :(

Na ciemieniuchę stosuje baby cap spray na ciemieniuchę. (super skład bez chemii). Po kąpieli wyczesuję pod włos.
 
reklama
15330624552722037710029.jpg
Moja malutka póki co z plecaków na boki próbuje się obracać . Ciemieniuchy brak i dobrze bo chłopaki mieli bardzo mocną i starszy alergik a młodszy ma atopowe zapalenie skóry które daje znać do tej pory .
 

Załączniki

  • 15330624552722037710029.jpg
    15330624552722037710029.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 741
Ostatnia edycja:
Do góry