reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczyny wszystkiego najlepszego.Przedewszystkim szybkiego i malo bolesnego rozwiazania i zdrowych dzieciatek.Niby dzien kobien.A ja musze do przedszkola na zebranie isc.A wczesniej obiadek i ogarnac mieszkanko.Chociaz moze moj pomysli i kwiatki kupi chociaz watpie.Jak mi znowu czekoladki kupi to dostanie sle ficha.Na walentyki kupil ale bardziej dla siebie bo ja nie przepadam za slodkim.Wszystkie prawie sam zjadl na spolke z synem naszym.Ech ja juz marze tulic maluszka.Troche powoli mam dosc .Maly od paru dni mi siedzi nizej i mnie pachwiny bola jakbym sie miala rozejsc na dwoje.A przy wiekszym wysilku to plecki na dole i brzuszek boli i na dodatek zle samopoczucie.Przechodzi jak odpoczne.A ze nic dodatkowego nie mam do czekam do srodowej wizyty i wszystko powiem jak na spowiedzi .Tylko musze sobie na kartce zapisac bo mozg moj ostatnio nie funkcjonuje jak trzeba .Ostatnio wsadzilam swoj portfel do lodowki.po co nie mam pojecia.
 
reklama
Cześć laski. Wszystkiego dobrego !!![emoji847]

Ja niestety jeszcze gorzej się czuje niż wczoraj. Spałam dwie godziny w nocy [emoji51] Szok.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Gosiaczek1202, ja nim zrobie nam relaksacyjny dzień, to oczywiście tez najpierw poogarniam domek, bo robiliśmy z mężem przemeblowanie z szafami, i wszystkie segregatory i dokumenty leżą porozwalane w salonie. 2 dni mylam okna i sprzatalam, ale tego jeszcze nie ruszyłam. Wczoraj mjie rozłożyło na amen, więc dziś już to muszę posprzątać...
Ale potem to już lajcikowo-relaksacyjnie ;)

Też nie wiem czym nas nasz mężczyzna zaskoczy, ale wiem, że jeszcze do moich rodziców jedzie telewizor zawiesić na.ścianę. Więc przy dobrych wiatrach wróci koło 18.00.
Dlatego proponuje ci sie zrelaksować i nie martwić sie na zapas. A tez mam tak, że mam pustkę w głowie. Najlepiej tezr bym musiała sobie wszystko ponotowac. Może i też tak zrobię, bo wizytę mam we wtorek :)
 
Cześć laski. Wszystkiego dobrego !!![emoji847]

Ja niestety jeszcze gorzej się czuje niż wczoraj. Spałam dwie godziny w nocy [emoji51] Szok.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja też się dużo lepiej nie czuję, ale cóż... Takie uroki stanu ciąży. Nie wszystkie leki dla nas...
Zdrówka kochana ;)
 
Cześć dziewczyny:)wszystkiego najlepszego ;* ! My dzis jedziemy po wyprawke dla malej, po wyprawke do przedszkola dla syna i do marketu po jedzonko dla nas :) takze dzis gonimy po sklepach:) moj na walentynki kupil mi slodkie bo kawiatkow nie lubie:) a dzis zobaczymy :) miłego dnia :)
 
Wszystkiego najlepszego dziewczyny, duzo odpoczynku o relaksu:)

No I mnie dzis brak faceta w domu, delegacja sluzbowa na drugim koncu Polski, moel i smu isc na kabaret I tesciom musielismyodstapic bilety, jutro juz bedzie to zobaczymy, chyba ze maly w brzuszku mnie dzis poszanuje I nie bedzie bardzo meczyl, bo wczoraj mega zle sie czulam tak ciazowo I nerwobole znow sie rozwija a ja sama w dumu z dwulatka, proboje robic tylko to co musze, bo w razie co pomocy brak. Nie wiem czy maly tak bardzo rosnie ale caly brzuch sie coraz czesciej napina I takie wrazenie jakbu pozycje zmienil bo coraz wiecej nieprzyjemnych dolegliwisci, albo daje mi popalic albo to juz tak ma byc na tym etapie.
 
Agentka jw mam to samo.Coprawda moj ma 3.5 roczku ale chce z mama wszystko robic klocki budowac mowie mu z3 j3stem zmeczona a on na to mamo wciale nie jestes mecony choc sie ze mna bawic.I czasem jak juz nie mam sily to daje mu telefon zeby tuba ogladal.Tylko mu wlacz3ea on sam przelacza youtube i oglada zjezdzqlnie dla autek .Mam wyrzuty sumienia.No wle coz .Maz przychodzi na 17 z pracy i guzik mi pomqga.Ale mu sie wczoraj pozalilam i pomoil zajal sie chwile mlodym.tez nie wiem czy to tqki okres ciazy a to brzych boli ato plecy jednoczesnie brzuch sie spina.w poprzedniej ciazy tak mialam tylko chwilke.A tu trzeba cos zrobic .A moj kochany synus kaze .i begac i skakac mamie.a pogoda cudowna
 
reklama
Hej dziewczynki też życzę wam wszystkiego wspaniałego w naszym dniu abyśmy urodziły w terminie zdrowe maluszki :happy2:, mój młodszy synek też nie rozumie, że jestem zmęczona i mnie wykorzystuje na maxa nawet gram w piłkę nożną z brzuszkiem :rofl:
Ja na męża nie mogę narzekać trafił mi sie super tylko przychodzi z pracy to się zajmuje dziećmi raczej ja jestem bardziej zołza :-D
Ja dziś też jadę po kilka rzeczy dla malutkiej głównie do H&M uwielbiam ciuszki z tej marki :-p z większych rzeczy wozek już mam podwójny :rofl: Jeszcze łóżeczko dostawne muszę zamówić :biggrin2:
 
Do góry